גם למצילים מגיעה תודה בסוף הקיץ
9/10/2010
 
 

מאת: גיורא לב

לכבוד
מר יונה יהב,
ראש העיר חיפה
עיריית חיפה

הנדון: תודה עבור שירות מצוין

מר יהב הנכבד,

לקראת סיום עונת הרחצה הרשה לי לציין לשבח את השירות שאני מקבל מידי צוות המצילים בסוכה מספר 1 בחוף דדו-זמיר. העזרה ניתנת תמיד בנועם, בחפץ לב ובמאור פנים.

שמי גיורא לב ואני נכה. מזה שנים רבות אשתי, חנה, ואני משתמשים בשירותי החוף וההצלה בתחנות השונות בחוף דדו. לצערי בשנים האחרונות התדרדר מצבי ואני נעזר בכסא גלגלים ולכן אני גם נזקק לעזרה בכניסה וביציאה מהים.

בעונה שעברה הוצב בחוף הנכים ליד סוכה מספר 1 בחוף דדו-זמיר כסא גלגלים מיוחד כדי לעזור לכל מי שמתקשה להיכנס למים. בלעדי כסא זה איני יכול כיום להיכנס ולשחות בים.

צוות המצילים, של סוכה מספר 1 בחוף דדו-זמיר, העוזר לי בכך, עושה עבודה מופלאה. בעזרתם אני עובר מכסא הגלגלים שלי לכסא הגלגלים המיוחד והם מגלגלים אותי לים ועוזרים לי להיכנס למים.

בתום השחייה הם דואגים להביא את הכסא המיוחד לתוך המים ולהביא אותי לכסא הגלגלים שלי. במקביל לעזרה זו המצילים מנחים אותי כיצד והיכן להיכנס וכיצד והיכן לצאת מהמים כולל הנחיות לכיווני השחייה בהתאם למצב הים והרוח. אני מודה במיוחד למצילים  איליה ויוסף על עזרתם שנעשית, כאמור, ברצון ובמאור פנים.

לפני שנה פרסמתי באינטרנט במסגרת העמותה לנגישות ישראל סרטון קצר אותו צילמה אשתי, חנה. בסרטון אני מתאר את הכסא המיוחד ואת פעולת המצילים.

להלן קישור לסרטון

הסרטון מופיע במסגרת מידע נגיש, על "חוף הנכים" בדדו, שהעברתי לעמותת נגישות ישראל. להלן

הקישור לדף המידע

תודה לממונים על שירותי החוף ולעיריית חיפה. תודה לעובדי החוף, במיוחד לסמי, המוכן לעזור לי בכל עת להוריד ולהעלות את כסא הגלגלים שלי מהמכונית.

לצערי עונת הרחצה הסתיימה ביום חמישי 7/10/2010 ובזה גם מסתיימת האפשרות שלי להיכנס לים עד תחילת עונת הרחצה בשנה הבאה. אבקשך לבדוק אפשרות להאריך את עונת הרחצה ולהתחשב בכך שיש מי שנזקקים לשירותים אלה ובלעדיהם אינם יכולים ליהנות ממשאב טבע נהדר של עירנו חיפה.

שתהייה לכולנו שנה טובה.

גיורא לב,
רח' אינשטיין 101 חיפה 34601
טלפון: 052-2631846

העתקים: מנכ"ל העירייה, 
            ראש מינהל התפעול,
            מנהל חופי רחצה עירוניים
            עמותת נגישות ישראלהדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד