קרית ביאליק מציינת את יום המודעות לחניות נכים

4/12/2016
 
 
הפקחים העירוניים העבירו שיעורים מיוחדים בבתי הספר

יום המודעות לחניות נכים ביוזמת עמותת נגישות ישראל צויין גם השנה בקרית ביאליק, כלת "אות נגישות ישראל".

במהלך היום, שצוין ב-28.11, עברו בכירי הרשויות ותלמידי בתי הספר, הדרכה על חשיבות חניות הנכים, כגורם ראשון במעלה להגברת הנגישות לאנשים עם מוגבלויות וקבלת השונה.

 

הובילו את היום החשוב הזה העירייה והעומד בראשה אלי דוקורסקי, חברת המועצה ומנהלת נגישות ישראל צפון- נ.י.צ. ד"ר רויטל שורץ-סבירסקי, הפיקוח העירוני בראשות שלום לוינזון ורכז הנגישות העירוני שמחה בר.

האירוע המרכזי התקיים באשכול פיס ואורגן על ידי תלמידי ומורי חט"ב דפנה - המובילה את נושא הנגישות וקבלת השונה במערכת החינוך בעיר. בנוסף לדברים המרגשים שנישאו, הוצגו מצגות וסירטונים בנושאי כיבוד חניות נכים וילדי הציר התקשורתי (PDD) המשולבים בחט"ב דפנה - הופיעו בקטעי ריקוד ושירה. כמו כן, הופיעו צמד הרקדניות מלהקת "הורה איל"ן חיפה" ומתנדבות נ.י.צ. חיה לביא ורחלי כהנא בשני קטעי ריקוד (כוריאוגרפיה: מרגריטה פוליאקוב).

במהלך יום המודעות חולקו חומרי הסברה ומדבקות "לא נכה – אל תחנה" של עמותת נגישות ישראל על ידי תלמידי החטיבה במרכזים מסחריים ובמקומות ציבוריים, להגברת המודעות של הציבור הרחב ומערכי שיעור שהוכנו במיוחד ליום זה הועברו בכל ביה"ס על ידי הפקחים ממחלקת הפיקוח העירונית, כמודל ייחודי לעיר.

 

 

 

ד"ר רויטל שורץ-סבירסקי, הפיקוח העירוני בראשות שלום לוינזון   צמד הרקדניות חיה לביא ורחלי כהנא

                       מדבקות "לא נכה – אל תחנה" של עמותת נגישות ישראל

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד