עדכוני נגישות לסיוע בהטמעת הנגישות בארגונכם

13/10/2015
 
 
סמלי נגישות לארבעה סוגי מוגבלויות
מתקרבים לסוף שנת 2015 והמלאכה מרובה.
להלן מספר נושאים שמומלץ לוודא שמטופלים:

  • הנגשת אתרי האינטרנט ואפליקציות – החל מה 25/10 נכנסת לתוקף החובה להנגשת אתרים חדשים, אפליקציות וכל חלק חדש באתר אינטרנט. שימו לב ויידעו את בעל התפקיד הרלוונטי בארגון. מידע נוסף בנושא – לחצו כאן , מומלץ להירשם לקורסים המיועדים למפתחים, מעצבים ועורכי אתרים – פרטים במרכז ללימודי נגישות בישראל – לחצו כאן.
  • הדרכות עובדים לשירות נגיש באמצעים דיגיטליים או כתובים – עליכם לסיים עד ה- 25/10 . ניתן לעשות זאת באמצעות לומדה, סרטון, חוברת הדרכה. הדרכה זו מיועדת לכל העובדים אשר נותנים שירות ללקוח באופן ישיר - פרונטלית, טלפונית או באמצעות אימייל / צ'אט . לסיוע בהדרכות פנו לאור כהן, מנהל מחלקת הדרכות והכשרות – לחצו כאן.      מי שכבר עשה זאת, כדאי לתכנן את הרענון השנתי – צרו קשר לרעיונות. לדוגמה: חלק מהרענון יכול להיות "תעביר את זה הלאה בשפת סימנים"- קורס חווייתי בשפת הסימנים. כמו כן יש להערך לעמידה בתקנה על הדרכות באמצעות התנסות חווייתית  עד ה25/10/2016 – לחצו כאן לפרטים ויצירת קשר.
  • פרסום הסדרי הנגישות - ברצוננו להזכיר לוודא שבאתר האינטרנט, במוקד הטלפוני, בפניות ציבור, במזכירות – מתפרסמים הסדרי הנגישות של הארגון, ופרטי רכז הנגישות ודרכי ההתקשרות עמו.
  • כנסים וקורסים – אנא ידעו את הגורם האחראי בארגונכם, בדבר החובה לוודא שכנסים ואירועים הינם נגישים – ודאו שחובה זו מעוגנת בנהלים. הקמנו את המרכז להנגשת מידע, כנסים ואירועים על מנת לסייע לכם לעמוד בדרישה זו – בבקשה קשרו אותנו עם האחראי על הנושא.
  • הנגשת מידע – אם טרם נערכתם להנגשת מידע, טפסים וחומרים אחרים. הקמנו את המרכז להנגשת מידע, כנסים ואירועים על מנת לסייע לכם לעמוד בדרישה זו – בבקשה קשרו אותנו עם האחראי על הנושא.
  • הכשרות נגישות – בואו ללמוד במרכז המוביל ללימודי נגישות בישראל.
                קורס להנגשת אתרי אינטרנט עמותת נגישות ישראל בשיתוף פעולה עם חברת
                  מייקרוסופט  - 2.11.2015  
              
  כנס לעו"ד ויועצים משפטיים בנושא חקיקת הנגישות וכלים להטמעתה -
                  08.11.2015, בהרצליה
              
  קורס להכשרת ממונה תעסוקת עובדים עם מוגבלות - עמותת נגישות ישראל בשיתוף
                  העמותה לניהול, פיתוח וחקר משאבי אנוש בישראל" - 10.11.2015
              
  קורס להנגשת המידע לעורכי תוכן 3.12.2015
              
  קורס רכזי נגישות והעסקת עובדים עם מוגבלות
הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד