אפיקים רכב חשמלי, יצרנית הרכב החשמלי הממונע ה"ירוק" משיקה את הדור הבא של הקלנועית BREEZE- S

 
 
קלנועית


בשילוב מסך LCD, המעניק מידע מקיף בזמן אמת על נתוני הנסיעה
הבריז זכה לאחרונה בפרס העיצוב הבינלאומי היוקרתי בתחרות ה-Red Dot
 ובפרס עתי"ר (עיצוב תעשייתי ישראלי) לשנת 2011
אפיקים רכב חשמלי, יצרנית וממציאת המותג קלנועית ® , משיקה לאחר שנתיים של פיתוח ועיצוב את הדור הבא של הקלנועיות: BREEZE- S, רכב חשמלי "ירוק" תוצרת כחול-לבן בשילוב מסך LCD המעניק מידע מקיף בזמן אמת על נתוני הנסיעה (מהירות, מצב מצברים, טווח נסיעה, תקלות, שעון זמן). הקלנועית®, שכבר מזמן אינה נחלת המבוגרים בלבד, משמשת כרכב חשמלי קטן ובטיחותי למרחקים קצרים המאפשר שילוב של פונקציונאליות, חסכון עצום בדלק ושמירה על איכות הסביבה.
דגם ה – BREEZE-S החדש פותח ויוצר בישראל על-ידי צוות הפיתוח של חברת אפיקים רכב חשמלי אשר איתר את המערכות המתקדמות ביותר בתחום הרכב והביא ליישומם בעולם הכלים החשמליים. בנוסף, שקד הצוות על פיתוח עצמי של מערכת חדשנית ומתקדמת - בקר אלקטרוני ממוחשב אשר מאפשר ללקוח ליהנות מהתאמה אישית של הכלי לצרכיו האישיים, לדוגמא: נהג המתגורר באזור הררי יותאם עבורו כוח המנוע לנסיעות במעלה ההר.
לדברי שרון לבנטר, מנכ"ל אפיקים רכב חשמלי " אפיקים רכב חשמלי היא יצרנית כלי הרכב החשמליים המובילה בישראל ומשווקת את מוצריה גם למדינות רבות בחו"ל, ביניהן אוסטרליה, ארה"ב, קנדה, אנגליה, נורבגיה, הולנד, גרמניה ועוד. ה - BREEZE- S פותח בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר ומייצג את דור העתיד של הקלנועית® בשוק העולמי והמקומי הודות לאמצעים הטכנולוגיים המשוכללים בהם היא מתאפיינת, החל ממערכת הבקרה האלקטרונית הממוחשבת ועד למסך LCD המאפשר מידע מקיף לנהג בזמן הנסיעה".
לאחרונה זכתה הקלנועית ® החדשה מדגם BREEZE-S בפרס העיצוב הבינלאומי היוקרתי בתחרות ה - Red Dot הנחשבת ל"אוסקר" של העיצוב. המוצרים הזוכים נבחרים ע"י ועד שופטים בינלאומי על הישגי חדשנות, שימושיות ועיצוב, ומתבסס על שימוש והתנסות במוצר עצמו. בשנים האחרונות זכו מעט חברות ישראליות לקחת חלק בתחרות הנחשבת ועל אחת כמה וכמה לנצח בה! בנוסף, זכה הכלי החדש בפרס עתי"ר (עיצוב תעשייתי ישראלי) לשנת 2011, מטעם משרד התמ"ת.
דגם ה – BREEZE-S מתאפיין ב:
• שלדה מחוזקת הכוללת מערכת "פגושים סופגי אנרגיה" להגנה על הכלי והנהג במקרה של תאונה
• מערכת בולמי זעזועים המעניקה שיכוך מלא לנסיעה נוחה
• בקר אלקטרוני ממוחשב הניתן להתאמה מלאה לצרכי המשתמש (שליטה על מהירות, האצה, בלימה...)
• מסך LCD המעניק מידע מקיף בזמן אמת על הנסיעה ( מהירות, מצב מצברים, טווח נסיעה, תקלות, שעון זמן)
• מערכת פנסי LED המעניקים תאורה אופטימאלית

• תאי אחסון בקדמת הכלי וארגז אחורי הניתן לנעילה.


• גגון אינטגראלי חדשני המעניק הגנה בכל עונות השנה

מהירות נסיעה: עד 12 קמ"ש
הקלנועית® מותרת לנסיעה מגיל 16 ומעלה ללא צורך ברישיון נהיגה או ביטוח.
צבע: כסוף
מחיר: החל מ 18,445 ₪.
ניתן להשיג: אפיקים רכב חשמלי, 1-800– 77 33 44 ובאתר החברה: www.kalnoit.com

 

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד