סדרת רשת חדשה: (מניאק) לא מהעולם הזה

אלדר יוסופוב, קולנוען עם שיתוק מוחין, יצר סדרת סרטונים שהגיבור שלה הוא נכה סופר-קול מניאק שכזה... צפו בפרקים הראשונים
17/03/2016
 
 
אלדר יוסופוב

נעים מאוד, קוראים לי אלדר יוסופוב, שמי נראה מורכב פחות מהמראה שלי. יש לי ניוון שרירים, או פרקינסון או אולי בעצם ALS . אבל בתכל'ס אני נמצא במצב של הכחשה עצמית, יש לי פשוט שיתוק מוחין.

אני נמנע מלהגיד את זה לאנשים כי יחשבו שאני טמבל. טבעי בהחלט שיחשבו ככה, שיתוק מוחין, חחח, נראה שהחלקת על השכל, לא, מה פתאום, לא היה לך אותו בכלל. כן, בלי שכל סיימתי תואר בקולנוע, בלי שכל למדתי קופירייטינג, נכון, למי שהיה שכל באמת היה לומד רפואה או משפטים, אבל למדתי קריאייטיב אז אני טמבל.

לפני 4-5 שנים , נסעתי ברכב אלוהים לא יודע לאן, גם אז הייתי במצב הזה של חיפוש עבודה (בלי כל קשר אני תמיד מחפש משהו, עבודה, אהבה או גרביים, כנראה גרביים אני מחפש יותר ..... מבחורות כבר התייאשתי) אני זוכר שמאוד רציתי להמציא איזה סרט או סדרה, שתספר לעולם מי ומה אני. לדבר, אתם יודעים, אני לא יכול, אז אני מתבטא דרך אמנות, ספרות וקולנוע.

לא רציתי שגיבור הסדרה יהיה גיבור-על שבשל היותו נכה עושים ממנו סופר-הירו, הוא יודע לכתוב ולקרוא והוא כבר השראה. גם לא רציתי שהגיבור שלי יהיה איזה נכה מסכן, שק תפוחי אדמה המתלונן על חייו. רציתי להמציא דמות אחרת שאף פעם לא הייתה בטלוויזיה, איזה נכה סופר קול מניאק שכזה.

שני חברים שלי, חגי שומרוני ואור רון, קולנוענים כמוני, התאהבו ברעיון והחלו לשתף אתי פעולה. קודם צילמנו פיילוט, כל הצוות עבד בהתנדבות ותרם את זמנו ואת ונשמתו. הראינו את הפיילוט למפיקים ולגופי שידור רבים, הם אהבו את הרעיון, אך לא רצו להשקיע בו ולקחת אותו על עצמם. וכך מצאנו את עצמנו עם רעיון מבריק וייחודי בלי יכולת כספית לממש אותו. אז פנינו למימון המונים להשיג את הסכום הרצוי, אתם לא יכולים לתאר לכם כמה גב קיבלתי מהתורמים, כמה אמון, כמה נשמה, כמה אהבה. כך גייסנו את הכסף לפרויקט החלומות שלנו והתחלנו לצלם.

אז עכשיו אני עומד להראות לכם את מה שעשינו.

תודה גדולה לחברים המדהימים שלי, חגי ואור, שתמיד שם לצידי, אוהב אתכם.

צפייה מהנה.

פרק 1 - דייט: https://www.youtube.com/watch?v=pynufTIjpdI

פרק 2- ביצים: https://www.youtube.com/watch?v=hIi53ZWC8u0

אה, עוד משהו קטן, אם אהבתם את הפרויקט, רק אם אהבתם, אתם מוזמנים לשתף.

תודה נשמות

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד