צפו: אליסה בת ה-7 רוקדת בלט לאחר שרגלה נקטעה

הרופאים נאלצו לקטוע את רגלה הימנית של אליסה לאחר תאונה שעברה - אבל זה לא מונע ממנה מלהמשיך לרקוד. צפו בתחרות הריקוד הראשונה שלה מאז התאונה
12/04/2015
 
 

רגלה של אליסה נקטעה - אבל היא לא ויתרה על חלום הריקוד: בעקבות תאונת דרכים קשה שעברה, ואשפוזים ממושכים, נאלצו הרופאים לקטוע את שוק ימין של אליסה סיזמור בת השבע. אבל בזכות כוח הרצון העז שלה, היא הדהימה את הסובבים בריקוד מהפנט.

הרגל הימנית נקטעה מתחת לברך

זה קרה ב-6 למאי אשתקד: אליסה שיחקה ברחוב, כאשר נהג משאית של חברת השליחויות UPS התקרב לשלט עצור אך המשיך בנסיעתו, ודרס את אליסה.

UPS התקרב לשלט עצור אך המשיך בנסיעתו, ודרס את אליסה.

הרופאים בבית החולים בסולט לייק נאלצו לקטוע את רגלה הימנית מתחת לברך.

לומדת מחול מגיל 4 וממשיכה לרקוד

"היא לא תוותר על דבר", סיפרה טאוניה ווילר, מנהלת הסטודיו למחול שם לומדת אליסה, "כשאני מביטה בה, ונזכרת במאבק היומיומי שלה בתשעת החודשים האחורונים, אני פורצת בבכי. מילדה עם רגל קטועה, עם תותבת, לרקדנית נפלאה".

מגיל 4 היא משתתפת בשיעורי מחול, וגם אחרי פציעתה היא הייתה נחושה להמשיך בתחביב. "היא אמרה לי הרבה פעמים 'אני כבר לא אותה ילדה' ואני השבתי לה: 'את אותה אליסה. תותבת, אינה משנה את מי שאת" סיפרה האם.

"נדהמתי מהאומץ של בתי"

לפני שהותאמה לה הפרוטזה, אליסה האזינה לבלדה שקטה בשם Try . מילות השיר מדגישות את היופי שבכל אחד, חרף מגבלות גופניות.

בעקבות זאת היא החליטה לרקוד לצלילי השיר, בסטודיו למחול. תחילה היא נראית ישובה על ספסל, מניעה את פלג גופה העליון, ולאט לאט נעות הרגליים.

בחלק הריקוד השני, מנתקת אליסה את התותבת מגופה, וממשיכה להפליא בגמישות וקלילות על רחבת הריקודים, גם ללא רגל. הקהל יוצא מגדרו, ומריע לה ללא הרף לאורך כל הריקוד.

לכתבה שהתפרסמה לראשונה ב ynet - לחצו כאן

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד