ארגון The Valuable 500 הגלובלי מצרף את כתר לרשימה היוקרתית של החברות הפועלות למען נגישות ושילוב אנשים עם מוגבלויות

8/06/2021
 
 
KETER

ארגון The Valuable 500 הבינלאומי הודיע כי הוא מצרף את כתר לרשימה היוקרתית של חברות ועסקים גלובליים הפועלים למען נגישות ושילוב אנשים עם מוגבלויות בארגון.

ארגון The Valuable 500 פועל ליצירת שינוי מדיניות בנושא נגישות עבור אנשים עם מוגבלויות בשוק העבודה, באמצעות העלאת סוגיה זו לסדר היום של אותן חברות, ומתן הזדמנות אמיתית לאותם אנשים להשתלב כעובדים מן המניין. לרשימתו היוקרתית מצטרפות חברות וארגונים אשר הוכיחו כי הם עומדים בקריטריונים של עשייה משמעותית בתחומים אלה.

כתר היא אחת מ-500 חברות בינלאומיות, בהן מייקרוסופט, google ויוניליוור, אשר מונות את רשימת הארגונים הפועלים למען מטרות חשובות אלו. כתר נבחרה בזכות הצגת עשייה והתחייבות למען נגישות ושילוב בעלי מוגבלויות בחברה, וכחלק מכך הציגה כתר יישום תוכנית נגישות מיוחדת בכל משרדי ומפעלי החברה שכללה בין היתר התקנת מעלונים והנגשת אזורי ייצור, שיתוף פעולה עם ארגון "המשקם" לשילוב בעלי מוגבלויות כעובדים בחברה, וכמובן בחירה בארבע ספורטאיות פראלימפיות כשגרירות המותג, זו השנה השנייה, תוך מתן תמיכה כלכלית ורוח גבית להצלחתן במשחקים הפראלימפיים בטוקיו שיתקיימו באוגוסט הקרוב.

כתר, הקבוצה הגדולה בעולם בייצור מוצרי צריכה מפלסטיק, פלסטיק ממוחזר וחומרים מתקדמים אחרים נוסדה בישראל ב- 1948 והיא מושתתת על חדשנות, יזמות ועיצוב פורץ דרך. מרכז החדשנות ומרכזי הפיתוח של כתר נמצאים בישראל, וכך גם 8 מתוך 21 מפעליה בעולם, היא מעסיקה 5000 עובדים ברחבי העולם ופועלת ב-100 מדינות. בכתר ישראל מועסקים 2500 עובדים, מכל הדתות, העובדים בדו קיום ורעות אמיתית ויחד הם חלק מחברה גלובלית, חדשנית, המהווה גאווה ישראלית אמיתית.

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד