בקרוב אצלנו? טרגט מציעה ליין תחפושות מיוחדות לאנשים עם מוגבלויות

28/07/2019
 
 

לקראת ליל כל הקדושים רשת טרגט מציעה לראשונה שתי תחפושות שמותאמות לילדים עם מוגבלויות, מתלבשות על כיסא הגלגלים שלהם והופכות אותו לחלק מהתחפושת. האם בפורים הקרוב נראה אותן גם בישראל?

מאת: מערכת חדשות טובות | mako

אמנם פורים עומד להגיע אלינו עוד יותר מחצי שנה, אבל זה רק מגדיל את הסיכוי שעד אז יגיעו גם אלינו התחפושות האדירות שרשת טרגט מציעה השנה לקראת האלווין הקרוב, שיגיע בסוף אוקטובר.

אחרי שמדי שנה מתפרסמות בארץ ובעולם תחפושות מיוחדות של אנשים שמשתמשים בכיסא גלגלים, השנה החליטה הרשת להוציא תחפושות משלה, שמותאמות לילדים ומבוגרים עם מוגבלויות, מתלבשות על כיסא הגלגלים שלהם והופכות אותו לחלק מהתחפושת.

ילד בכיסא בגלגלים מחופש לפירט בספינת פירטים
תחפושת פירט בספינת פירטים. צילום: Target


הרשת תמכור דרך המותג Hyde and Eek! Boutique שלה שתי תחפושות מותאמות - אחת מיועדת לכיסא גלגלים קטן של ילדים ותהפוך אותו לכרכרת נסיכות סגולה, והשנייה תהפוך כיסאות גלגלים בכל הגדלים לספינת פיראטים כולל דגל גולגולת שחור כמובן.

לפי אתר החברה, התחפושות החדשות, שהן למעשה כיסויים מיוחדים לכיסא הגלגלים שכל אחד מהם עולה 45 דולר, מתלבשים עליהם באמצעות חיבורים מיוחדים שמבטיחים שימוש בטוח, ואפשר להוסיף להם גם תלבושות תואמות של נסיכה או פיראט, שנמכרות בנפרד תמורת 20 דולר ו-25 דולר בהתאמה, ומעוצבות כך שהסגירה שלהם היא מאחור, כדי להקל על אנשים עם מוגבליות בלבישתם.

לצד שתי אלו, טרגט מציעה עוד שתי תחפושות מיוחדות, של חד קרן ושל כריש, שמתאימות לאנשים עם הפרעות בוויסות החושי...


להמשך הכתבה באתר מאקו - לחצו כאן >>

ילדה בכיסא גלגלים מחופשת לנסיכה בכרכרה
תחפושת נסיכה בכרכרה. צילום: Target

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד