פרויקט בהדסטארט: טבע נגיש - טיולי שטח לאנשים עם מוגבלות

7/06/2017
 
 
גיא אלעזרי על כיסא השטח הייעודי

הפרויקט של גיא אלעזרי

 

אני רוצה להזמין אתכם להצטרף אלי ולקחת חלק בפרויקט "טבע נגיש" ובזכות תמיכתכם אצליח להקים את חברת הטיולים שתציע טיולים נגישים לאנשים עם מוגבלות בניידות בטבע הפתוח והפראי של רמת הגולן.

הטיולים יערכו, בין השאר, באמצעות כיסא ייעודי לנסיעה בשטח ממונע חשמלית.

קוראים לי גיא, אני בן 38, נשוי לליאת ואבא של ליאל (9) וישי יוסף (7).

עד גיל 29 הספקתי הרבה יש אומרים , לימודים, הדרכת טיולים ובני נוער, לוחם בצה"ל, פתחתי עסק, סגרתי עסק, עבדתי במכירות בביטוח ואחרי זה בחברת מים מובילה ומשם קפצתי להיות מנהל מכירות אזורי בחברת מזון גדולה ואז תאונה - הכל נעצר - נכה מוגבל בהליכה (זה סיפור בפני עצמו אז בהזדמנות נספר גם אותו).

אני גר בצפון רמת הגולן בישוב שנקרא קלע-אלון, לכאן עברנו מנהריה בשנת 2015 כדי להחליף חלומות ישנים בחדשים. כשעברנו לכאן פתחנו את אכסניה-סוויטות לזוגות מפונקים ומאז אנו עוסקים באירוח והסברת פנים .

"טבע נגיש" מוקמת מתוך צורך שקיים להרבה מאוד אנשים בכל המגזרים גילים ומינים שהדבר שמאחד אותם הוא המוגבלות בהליכה בכל הרמות מקל ועד קשה ביותר.

"טבע נגיש" שמה לה ליעד להפוך לחברת טיולים נגישים לאנשים עם מוגבלות ולארגן את הטיול ברמת הגולן - ממקום הלינה המתאים, המסעדות וכמובן מסלולי הטיול הנגיש שלנו, ועל ידי כך להפוך את הגולן לחבל ארץ הנגיש הראשון בארץ !


לפרטים ותמיכה בפרויקט באתר הדסטארט - לחצו כאן

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד