"דרייב אין" למזומנים: כסף בלי לצאת מהרכב

לא רק לפאסט פוד: בנק הפועלים חנך בנקט ליד מתחם הסינמה סיטי ברמת השרון, המאפשר משיכת מזומנים מצד הכביש. המטרה: לשרת גם אנשים בעלי מוגבליות
19/03/2012
 
 
מכונת בנקט בדרייב-אין

 

לראשונה בישראל, מכשיר אוטומטי למשיכת מזומנים "דרייב אין", המאפשר משיכת מזומנים ללא צורך ביציאה מהרכב. הבנקט, אותו השיק בנק הפועלים, מוצב בצומת גלילות (תחנת דלק הסמוכה למתחם "סינמה סיטי גלילות") כשהמטרה היא לאפשר גישה וזמינות מקסימאלית ללקוחות, כולל התאמה למשיכת מזומנים גם על ידי אנשים בעלי מוגבלות.

 

אמנם מדובר ביוזמה ייחודית, אך אין זו הפעם הראשונה שבה מופעלים בישראל שירותי בנקאות בשיטת "דרייב אין". בסוף שנות השבעים נפתח ב"עיר המכוניות" בתל אביב סניף ב"קונספט חדש" - הלקוח מקבל את השירות ללא צורך לקום מהכיסא. פשוט לפתוח את חלון המכונית ובאמצעות מיקרופון לתקשר עם הפקיד ולבצע את הפעולות. מי שהפעיל את הסניף היה בנק דיסקונט, כאשר 3 שנים לאחר מכן נפתח סניף דומה בצומת הצ'ק פוסט בחיפה. סניפים אלה היו היחידים בארץ והתקיימו במשך מספר שנים עד שנסגרו.
 
היוזמה של הפועלים מצטרפת לתהליך המתקיים בבנק בשנים האחרונות במסגרתו השלים הבנק הנגשת 112 סניפים לבעלי מוגבלויות באופן מלא ועוד 60 סניפים סיימו את תהליך ההתאמה ומחכים לקבלת "אות נגישות ישראל". בסניפי הבנק יש דלפקי שרות מותאמים במיוחד לאנשים עם כל סוגי המוגבלויות כולל עזרים מיוחדים ללקוחות לקויי שמיעה ושרותי נכים. בנוסף, הבנק הנגיש את אתר האינטרנט שלו ונמצא בהליכים להדרכות עובדים לשרות נגיש, התאמות טפסים ועוד.

 

הכתבה כפי שפורסמה לראשונה באתר ynet

 

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד