אמנים ובכירי המשק התגייסו בערב התרמה של אגודת ידידי אקים
22/12/2010
 
 

השבוע התקיים ערב ההתרמה השנתי של אגודת ידידי אקים, בראשותה של הגב' אילנה נוריאל, עבור 34,000 אנשים עם פיגור שכלי בישראל.

כ-250 מבכירי המשק הישראלי ואמנים מן השורה, הגיעו לכבד את אקים שחוגגת ב-2011 שישים שנה של עשייה, ולתרום מכספם ומכישוריהם למען אנשים עם פיגור שכלי.

בנוסף ליו"ר אגודת הידידי אקים אילנה נוריאל, יו"ר אקים עמי אילון ושר הרווחה יצחק הרצוג נכחו באירוע: הבעלים של מעריב עופר נמרודי, יו"ר איקאה רון הדסי ומנכ"ל איקאה שלומי גבאי, אנשי העסקים עופר הירשינזון, ויואן וזקי רכיב, רג'ין ומושיק גנזי, טל ברודי, קובי ולימור בלדב, ועוד רבים וטובים.

בין האמנים הגיעו להופיע בהתנדבות: הזמר משה פרץ וזמר השנה אברהם טל, השף ואיש הטלוויזיה אייל שני, הקומיקאי ואיש הטלוויזיה אלי יצפאן ואמן החושים ליאור סושרד.

כמו כן השתתפו באירוע, מנכ"לית אקים סיגל פרץ יהלומי זוכה פרס ישראל הרב יצחק דוד גרוסמן, ח"כ אילן גילאון והעיתונאית דנה וייס.

הערב שהתקיים באולפני הרצליה בסגנון תוכנית אירוח אותו הנחתה העיתונאית יעל דן. יועד להעלאת המודעות ולגיוס משאבים לרווחתם של אנשים עם פיגור שכלי בחברה הישראלית,
 
עמותת אקים ישראל חרטה על דגלה לפעול למען שמירה וקידום זכויותיהם של 34,000 אנשים עם פיגור שכלי ובני משפחותיהם בכל שלבי חייהם מהלידה ועד הזקנה, בתחומי חינוך,תעסוקה, דיור, תרבות ופנאי ועוד.יו''ר אקים, עמי אילון (מימין) ומנכ''ל איקאה שלומי גבאי (צילום: ארז חרודי)
המנחה יעל דן עם השף אייל שני (צילום: ארז חרודי)

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד