מומלץ: מקומות בילוי חדשים במנוע החיפוש באתר

7/01/2019
 
 

מקומות בילוי חדשים נסקרו ע"י סיירת נגישות ישראל צפון - נ.י.צ. והועלו לאחרונה לאתר: פארקים וגנים לאומיים, מוזיאונים, מסעדות, אטרקציות תיירותיות ועוד... כולל הסדרי נגישות מפורטים ותמונות

 

 

להלן מספר דוגמאות (לסקר נגישות לחצו על שם המקום):


שביל נחל נעמן - נחל נעמן מתחיל את דרכו בעין אפק, חוצה את עמק עכו ונשפך לים מדרום לעיר עכו. המטיילים בגליל מוזמנים לקפוץ לקטע משוקם של הנחל ולבלות בכיף שעה קלה של נחת. 


שביל נחל נאמן


פארק אדמית (מערת קשת) - פארק אדמית נמצא ברמת אדמית שממנה נשקפים הנופים ההרריים של הגליל המערבי ומפרץ חיפה. האזור מאופיין בנוף פראי של מצוקי נחל בצת ונחת נמר.

 


פארק אדמית


שביל נחל ציפורי - לאחרונה סיימה רשות ניקוז ונחלים קישון את הכשרתו של מסלול טיול נינוח על גדת נחל ציפורי , בקטע שבין כפר ראס עלי לטחנת הנזירים.

 


שביל נחל ציפורי


הבזאר הטורקי - עכו העתיקה - הבזאר הטורקי נבנה בסוף המאה ה-18 כשוק עירוני לשירות האוכלוסייה המקומית. השוק ננטש בשנת 1948 עם כיבוש העיר העתיקה על ידי צה"ל ונפתח לאחרונה כבזאר בעלי מלאכה ואמנות זעירה. בבזאר נמצאות היום חנויות קטנות, המתמחות במכירת מזכרות ודברי אמנות לתיירים.

 

מוזיאון אחיעם לפיסול ישראלי - מוזיאון אחיעם אוצר את פסליו של האמן אחיעם שושני (19162005). הפטיו של המוזיאון מדמה את גן ביתו של שושני בפריז. מהפטיו יוצאים לחדרים שבהם הפסלים מסודרים לפי נושאים.

 

מסעדת קאפלו 27 - המסעדה תעניק לכם חוויה רב חושית של מראות, טעמים וניחוחות מאותם ימים של תום ואהבה בתקופת רומיאו ויוליה. אוכל איטלקי, ארוחות בוקר, בשרים, דגים, פיצה, אוכל ים תיכוני.

 


מסעדת קאפלו 27


מסעדת שגב קיטשן גארדן צפון - מסעדתו החדשה של שגב משה הממוקמת בקריית ביאליק. ההווי הוא ישראלי אך האוכל בניחוחות מהעולם הרחב, שילובים של מזרח ומערב, כאשר כל המנות טומנות בחובן צמחי תבלין טריים.

 


מסעדת שגב קיטשן גארדן צפוןלחיפוש מקומות נוספים, לפי סוג מקום / אזור / שם המקום - לחצו כאן >>

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד