מחזור נוסף של קורס להנגשת אתרי אינטרנט הסתיים בהצלחה

20/01/2015
 
 
משתתפי המחזור השני בקורס להנגשת אתרי אינטרנט

ב- 19.01.15 הסתיים מחזור שני של קורס ראשון מסוגו בארץ, קורס להנגשת אתרי אינטרנט, הקורס יועד לאנשי מקצוע בעלי ידע בבניית אתרים.


הנחיצות של קורס זה היא גדולה היות ומחד תקנות נגישות השירות נכנסו לתוקף ובהן מפורטים לוחות הזמנים המחייבים אתרי אינטרנט להיות נגישים, ומאידך אין הרבה אנשי מקצוע שיודעים איך מנגישים, מדוע צריך להנגיש, מה נדרש על פי חוק ומה כדאי לבצע למרות שאין חובה חוקית, וגם איך הנגשת אתר יכולה לשפר גם מדדים אחרים ועוד.

עמותת נגישות ישראל החליטה להרים את הכפפה ובעזרתו של טוביה שיינפלד, שהינו בעל ידע רב בבניית אתרים ובהנגשתם, נבנה קורס מקיף שבו נחשפים משתתפיו לנושא מורכב זה מהיבטיו השונים, החל מהכרות עם אנשים עם מוגבלות ובעיקר כאלה שנזקקים להנגשת אתרי אינטרנט, התנסות אישית גם בתוכנת הקראה קולית וגם תרגול בהנגשת אתר, מידע על החקיקה בתחום, איך להנגיש טקסט, תמונות, טבלאות, טפסים ועוד, שימוש בחוקי AREA, משתתפי הקורס מקבלים כלים רבים ביניהם קטעי קוד, רשימות check list לבדיקת אתר, מידע על תו אתר נגיש ומאגר אתרי האינטרנט הנגישים.

הקורס נערך במשרדי חברת מיקרוסופט שגם העשירו את המשתתפים בהרצאות על הפיתוחים החדשים והמעניינים של החברה, שהינה מהחברות ששמות דגש רב על נגישות מוצריהן.

 

אנו מבקשים להודות לחברות אשר לקחו חלק בקורס במטרה לקדם את נגישות האתרים בישראל: קליק טו איט בע"מ, קיבוץ מעברות, מכללת אורנים, איילון חברה לביטוח, וואלה, מגדל, אינטרדיל, טי קיו סופט, י.כ. כרמל גרופ בע"מ- כרמלון שיווק דיגיטלי, ULTIMATE-SOFT, מטריקס, אינטיגו.

קורס נוסף יפתח ב 03.03.15 - לפרטים נוספים לחצו כאן

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד