העמותה קיימה אירוע חגיגי לכבוד יום הולדתה ה-15

לכבוד יום הולדתה ה-15 וכהוקרה למתנדביה מכל רחבי הארץ, קיימה העמותה אירוע חגיגי ביער אילנות
17/09/2014
 
 
הקהל בעת ההופעה באירוע

עשרות רבות של מתנדבי ופעילי "נגישות ישראל" מכל רחבי הארץ, עובדיה ומנהליה הגיעו ביום חמישי ה- 11/09 ליער אילנות בשרון כדי לחגוג ביחד.

האירוע היווה הזדמנות מצוינת להוקיר תודה לכל המתנדבים והפעילים: מהמרכז,  מהצפון , מהגליל, מאילת והערבה ומן השלוחה החדשה בחדרה - על פעילותם הענפה לקידום הנגישות בדרכים רבות ומגוונות הכוללות: הנחיות, הרצאות מודעות, סקרי נגישות ועוד...
כמו כן, הייתה זו הזדמנות להכיר בין פעילי השלוחות השונות של העמותה, אשר טרם יצא להם להכיר מקרוב אחד את השני והתחושה היתה כמו של משפחה אחת גדולה ורחבה.

תוכנית הפעילות הייתה מגוונת ועשירה וכללה משחקים מאתגרים, סיור מודרך ע"י היערן סיני ביער אילנות ובגן הבוטני הנגישים ומופע אימפרוביזציה סוחף של מעיין ויינשטוק והילה הלוי - שתי שחקניות מוכשרות - אשר בליווי תרגום לשפת סימנים של תמי שמע ובשיתוף הקהל כולו - הפכו את האירוע למהנה ביותר.

תודתנו לקק"ל על האפשרות לקיים את האירוע ביער אילנות הנגיש ותרומת הכיסאות והשולחנות ותודה מיוחדת לסיני היערן האכפתי שהיה שם לעזור בכול מה שצריך וערך סיור מרתק במקום. תודה ל"ארומה" על תרומת הכיבוד הטעים, תודה ל"מי עדן" על תרומת בקבוקי המים המרווים J ולחברת "מהלב" על תרומת ציוד ההגברה.

כמובן גם תודה לכול המשתתפים.

לתמונות נוספות מן האירוע - לחצו כאן   

 

 

 

 

   

      

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד