הקורסים וההכשרות של התוכנית "תעסוקה נגישה"

 
 
השתלבות בתעסוקה עבור אנשים עם מוגבלות

להלן רשימת הקורסים שהתוכנית מציעה לכם. נציין כי מדובר בקורסים של 3-6 מפגשים. הקורסים צפויים לעבור בזום. ניתן לבחור ולהגיש מועמדות גם לקורס שאינכם עומדים בכל דרישות הסף שלו עם פירוט של דרישת הסף שחסרה לכם.

 

1. הקניית מיומנויות רכות להשתלבות בעולם התעסוקה

 

כלים בסיסיים להתקדם בתהליך מציאת עבודה. 

בתוכנית:

  • איך כותבים קורות חיים?
  • איך מחפשים עבודה?
  • איך מתכוננים וניגשים לראיון עבודה פרונטלי ומקוון?
  • סדנאות מיוחדות לסטיילינג, ניהול זמן, ניהול תקציב, שימוש במדיות החברתיות
  • ועוד.

דרישות סף- מחשב, חיבור לאינטרנט, רמקול ומצלמה, תוכנת זום ותוכנות אופיס 365.

** הקורס נפתח ב-30.9.21 - ההרשמה הסתיימה  


2. קורס אוריינות דיגיטלית (כישורי עבודה עם מחשב)

המשתתף ילמד היכרות עם מושגים דיגיטליים, סביבה ממוחשבת, שימוש בתוכנות משרדיות שכיחות ושימוש בטכנולוגיות בסביבת העבודה, וזאת במטרה לאפשר עבודה רציפה איתן במרחב העבודה.

דרישות סף- מחשב, חיבור לאינטרנט, רמקול ומצלמה, תוכנת זום ותוכנות אופיס 365


3. קורס בניית סיפור אישי (storytelling)

בקורס המשתתף ילמד כיצד לספר את סיפור החיים שלו באופן מרתק, מעורר השראה ומקצועי. כל משתתף יבנה במהלך הקורס תוצר כאשר לקראת סוף ההכשרה הוא יעביר הרצאה על הסיפור האישי שלו בעזרת הכלים כד להתנסות בעמידה מול קהל ולקבל משוב. בנוסף במסגרת הקורס יינתנו כלים בסיסיים בשיווק דיגיטלי.

דרישות סף - מחשב, חיבור לאינטרנט, רמקול ומצלמה, תוכנת זום, תוכנות אופיס 365, יכולת גבוהה של התבטאות בכתב, יכולת עמידה מול קהל, הכרות בסיסית עם רשתות חברתיות.

**הקורס נפתח ב-13.10.21 - ההרשמה הסתיימה


4. קורס בודקי נגישות לאתרי אינטרנט

כיום כל אתר אינטרנט שמספק שירות לציבור צריך להיות נגיש בהתאם לתקנות נגישות השירות. בקורס זה המשתתף ילמד להכיר את התחום הנגישות הדיגיטלית לעומק ,ויקבל כלים לנתח האם האתר עומד או לא עומד בתקנות הנגישות.

דרישות סף - אנגלית ברמה בסיסית ומחשב, חיבור לאינטרנט, רמקול, מצלמה, תוכנת זום ותוכנות אופיס 365, הכרות עם עולם האינטרנט.


5. כתיבה שיווקית חברתית

במהלך ההכשרה המשתתף יקבל כלים לכתיבת הגשות הנוגעות לתוכניות חברתיות, יבין את קהל היעד, אסטרטגיית הכתיבה, פיתוח התוכנית החברתית ועקרונות כתיבת תקציב ודיווחים.

דרישות סף - מחשב, חיבור לאינטרנט, רמקול ומצלמה, תוכנת זום ותוכנות אופיס 365,יכולת גבוהה של התבטאות בכתב, יכולת עבודה עם טבלאות תקציב.

הדפס
עבור לתוכן העמוד