זרקור על מתנדבת נ.י.צ: גילה אליהו

18/03/2015
 
 
גילה אליהו
גילה אליהו

גילה אליהו הגיעה לנגישות ישראל צפון-נ.י.צ. בעקבות התנדבותה בלהקת הריקודים על כיסאות גלגלים "הורה איל"ן חיפה", כבת זוג "עומדת" (ללא מוגבלות) לאחת ממתנדבות נ.י.צ. המרותקת לכיסא גלגלים

גילה, תושבת קריית מוצקין, אם וסבתא, פרשה לאחר שנות עבודה רבות בחברת "סולל בונה". היא פועלת בנ.י.צ. כחלק מקבוצת המסבירים לקהלים שונים, כגון תלמידי בי"ס יסודיים ותיכוניים, סטודנטים במקצועות שונים לחינוך מיוחד ומדעי ההתנהגות, לסגל האקדמי, למנהלי מוסדות להשכלה גבוהה ובכירים ברשויות ועיריות בצפון הארץ.

משפחתה של גילה הושפעה מפעילותה בנ.י.צ. ואחת התוצאות המופלאות הינה הקשר שרקמה בתה יעל עם הנהלת קופ"ח כללית באזור חיפה והגליל המערבי לקראת הרחבת ההסברה בנושא נגישות השירות במחוז.

כשנשאלת השאלה מה מאפיין את סגנון התנדבותה של גילה, באים לידי ביטוי המדדים הבאים: הזדהות מלאה עם ה"אני מאמין" של עמותת נגישות ישראל, ביצוע מדוקדק ומושכל של תפקידיה ומטלותיה במיזמי ההסברה בנושאי נגישות וקבלת השונה לקהלים השונים של נ.י.צ. - מול אמירה נחרצת כי "המתנדב אינו מובן מאליו".

גילה משלבת ניתוח שכלתני של כל מהלך בעשייתה עם יכולת ייחודית במינה להתרגש עד דמע ממשפט שנאמר על ידי ילד או מבוגר במשוב המסכם של מיזם נ.י.צ.

זכינו בה.

 

  
גילה אליהו (שנייה מימין בשורת העומדים) בפעילות                                 גילה אליהו (ראשונה משמאל) בסדנה להעצמת המתנדב
בבי"ס רעות בכרמיאל

הדפס
עבור לתוכן העמוד