נגישות ישראל העבירה עוד שבוע של הדרכות שירות מקוונות

2/05/2021
 
 

עמותת נגישות ישראל ממשיכה להוביל גם השבוע (25-29.4) מגוון הדרכות באופן מקוון למגוון חברות, ארגונים ומוסדות שונים


ב 26.4 התקיימה הדרכת שירות לעובדי חברת לוינשטיין נכסים
. תחילה עברו המשתתפים הרצאת שירות נגיש, הכירו את מושגי היסוד בעולם הנגישות ואת חובותיהם החוקיות למת שירות נגיש לכל האוכלוסיות. בהרצאה קיבלו דוגמאות מעולמם ודגשים פרקטיים לעבודתם היום יומית. לאחר ההרצאה פגשו המשתתפים שניים מדריכי עמותה (מדריכים עם מוגבלויות בניידות ומוגבלות נפשית) אשר שיתפו בסיפורם, נתנו דגשים למתן שירות נגיש וטוב וענו על שאלות. לבסוף המשתתפים אף התנסו במוגבלות על ידי סימולטור שפיתחה העמותה.

המשתתפים עברו הרצאת שירות נגיש
המשתתפים עברו הרצאת שירות נגיש


הדרכת שירות נוספת התקיימה ב-27.4 לעובדי טלבנק בבנק דיסקונט. בדומה להדרכות שירות גם פה עברו המשתתפים תחילה הרצאה בנושא נגישות ושירות נגיש, בדגש על מנת שירות נגיש דרך הטלפון. פגשו שלושה ממדריכי העמותה, אנשים עם מוגבלויות פיזיות, ניידות ונפשיות, שאלו שאלות מקדמות והתנסו במוגבלויות השונות ע"י הסימולטור.

בתאריך ה-29.4 קיימה העמותה הדרכת שירות לעובדי חברת אלטשולר שחם. ההדרכה התחילה בהרצאה בנושא שירות נגיש, כיצד לתת את השירות הטוב ביותר, הן פרונטלית והן טלפונית, לכלל האוכלוסיות ובכך להגדיל את טווח הלקוחות.

לאחר ההרצאה פגשו המשתתפים אנשים עם מוגבלויות, במפגש קיבלו ידע אודות המגבלה של אותו אדם, שמעו את סיפורו האישי והתנסו במוגבלות באמצעות סימולציות המדמות את המוגבלויות השונות.

הדפס
עבור לתוכן העמוד