לא עוצרים לרגע – עוד שבוע של הדרכות שירות מקוונות בנגישות ישראל (31.1-4.2)

5/02/2021
 
 

עמותת נגישות ישראל ממשיכה להוביל מגוון הדרכות באופן מקוון גם בתקופת הקורונה למגוון חברות, ארגונים ומוסדות שונים.

 

בין ההדרכות שהתקיימו השבוע:

ב 1.2 העבירה עמותת נגישות ישראל  הדרכת שירות לחברת כלל ביטוח. בהדרכה הכירו המשתתפים את מושג הנגישות, שמעו את סיפורם האישי של שניים ממדריכי העמותה על הקשיים וההצלחות שלהם בחיים עם מוגבלות בראיה ומוגבלות בשמיעה. בנוסף קיבלו המשתתפים טיפים כיצד לתת שירות נגיש וטוב יותר עבור הלקוחות.


ב 2.2 קיימה העמותה הדרכת שירות נוספת. ההדרכה הועברה לעובדי מנהלים במועצה מקומית קרני שומרון. בהדרכה למדו המשתתפים את תקנות נגישות השירות, מהי נגישות (נגישות פיזית, נגישות השירות ונגישות חברתית). בין היתר, בהדרכה פגשו המשתתפים ארבעה ממדריכי העמותה, ששיתפו וסיפרו על הקשיים, המורכבויות וההצלחות שבחיים עם מוגבלות. במפגשים אלו הכירו אנשים עם מוגבלות בראיה, שמיעה, ניידות ומוגבלות שאינה נראית, אשר מכל אחד מהם קיבלו טיפים ודגשים על מהו שירות נגיש עבורם.

צילום מסך מההדרכה לעובדי המועצה המקומית קרני שומרון
צילום מסך מההדרכה לעובדי המועצה המקומית קרני שומרון

הדרכת שירות נוספת שערכה העמותה התקיימה ב 4.2 למכללת עזריאלי שבירושלים. גם בהדרכה זו למדו המשתתפים על נגישות ונגישות השירות. מהן התקנות הכתובות בחוק ומה אנו כבני אדם יכולים לעשות עם מוגבלויות אחרת כדי לתת שירות נגיש יותר לכולם ובפרט לאנשים. בהמשך ההדרכה פגשו המשתתפים ארבע ממדריכי העמותה שסיפרו על הקשיים וההצלחות שבחיים עם מוגבלות ונתנו טיפים כיצד לתת שירות טוב יותר עבוד הלקוחות.

הדפס
עבור לתוכן העמוד