לא עוצרים לרגע – עוד שבוע של הדרכות שירות מקוונות - 6-10.12.2020

13/12/2020
 
 

עמותת נגישות ישראל ממשיכה להוביל מגוון הדרכות באופן מקוון גם בתקופת הקורונה למגוון חברות, ארגונים ומוסדות שונים.

בין ההדרכות שהתקיימו השבוע:

בתאריך 6.12 התקיימה הדרכת שירות לחברת קנט ביטוח חקלאי, בה עברו המשתתפים הרצאת היכרות עם עולם הנגישות ועברו תחנות היכרות עם המוגבלויות השונות, בניהן מוגבלות פיסית, נפשית ובשמיעה. בתחנות קיבלו ידע אודות כל אחת מהמוגבלויות, שמעו את סיפורם האישי של מדריכי העמותה המתמודדים עם המוגבלויות, על האתגרים וההצלחות היומיומיות ושאלו שאלות. והתנסו במוגבלויות השונות באמצעות סימולטורים המדמים את האתגרים שחווים אנשים עם מוגבלות.

הרצאה בזום לעובדי בנק מרכנתיל
ב-10.12
קיימה העמותה הרצאה מעוררת השראה לעובדי בנק מרכנתיל


בתאריך ה
7.12 קיימה העמותה הדרכת שירות לעובדי חברת הפניקס ביטוח. בהדרכה הכירו המשתתפים את מושג הנגישות, שמעו את סיפורים האישי, של שניים ממדריכי העמותה על הקשיים וההצלחות שלהם בחיים עם מוגבלות נפשית ומוגבלות בשמיעה.

ב-8.12 התקיימו הדרכות מתן שירות נגיש לעובדי חברת משען, המספקת דיור מוגן לגיל השלישי. בהדרכה המשתתפים למדו על היבטי השירות הנגיש לאנשים עם מוגבלות בדגש על הגיל השלישי, וקיבלו כלים לתקשורת ומתן עזרה.

ב 9.12 נערכה הדרכת שירות לעובדי אסותא שעסקה במתן שירות רפואי ומנהלי נגיש לאנשים עם מוגבלות. המשתתפים חוו בעצמם את התחושות של אנשים עם מוגבלות באמצעות סימולטור, בו הם נתבקשו לאתר תרופה מהמדף עם מוגבלויות ראיה שונות.

ובנוסף ב-10.12 קיימה העמותה הרצאה מעוררת השראה לעובדי בנק מרכנתיל. שבה עדי גפן, מדריכת העמותה שמתמודדת עם מוגבלות נפשית, שיתפה באתגרים והתמודדות האישית שלה, וכיצד הצליחה להתגבר על הקשיים.

 

הדפס
עבור לתוכן העמוד