ארוחת חושים ונגישות למנהלים בקופת חולים מאוחדת

28/11/2018
 
 

בתאריך 15.10 קיימה עמותת נגישות ישראל ארוחת חושים ונגישות, במסגרת כנס נגישות למנהלים בקופת חולים מאוחדתכחלק מהמחוייבות של קופת חולים מאוחדת לנושא הנגישות ועל מנת לקדם את המודעות וההטמעה של הנושא בקרב המנהלים השונים, בחרה קופת חולים מאוחדת לקיים סדנה ייחודית, חווייתית ומרגשת בה כל משתתפי הכנס התנסו בעצמם במוגבלויות השונות על מנת להזדהות, להכיר ולהבין דרך החוויה אילו אתגרים עומדים בפני לקוחות עם מוגבלות והמשמעות והחשיבות של נגישות בייחוד נגישות השירות, "הרמפה האנושית".

 

המשתתפים נכנסו לאולם בהליכה עיוורת עם כיסוי על העיניים
המשתתפים נכנסו לאולם בהליכה עיוורת עם כיסוי על העיניים


המשתתפים פגשו מרצים עם מוגבלות, התנסו באכילה בעיניים מכוסות ועם כפפות המדמות מוגבלות בידיים, הכירו את העולם של החירשים דרך מפגש עם מדריך חירש וזכו לקבל הצצה לעולמה של מרצה עם מוגבלות שכלית שאפשרה למשתתפים להבין שגם כאשר המוגבלות לא נראית או מוצהרת, רגישות וסבלנות תמיד יהפכו שירות לנגיש.

"הפכתי לשגריר" סיכם אחד המשתתפים "לפעמים אתה עיוור לדברים. לא מתוך כוונה רעה אלא מתוך שגרת היומיום והרגל. גרמתם לי לפתוח את העיניים ואת הלב, לעצור רגע ולחשוב, לראות את האדם שמולי."

עמותת נגישות ישראל גאה להיות חלק ממהפכת הנגישות שקופת חולים מאוחדת מובילה ומודה מקרב לב לרון אייזן וטל שאול על המחויבות לנושא.

 

המשתתפים אכלו עם כפפות קשיחות המדמות מוגבלות מוטורית בידיים
המשתתפים אכלו עם כפפות קשיחות המדמות מוגבלות מוטורית בידיים

הדפס
עבור לתוכן העמוד