מפגש 16 בתאריך 24/3/15 - ''המסלול בדרך לכיסא הריק''

 
 
מפגש 16 בתאריך  24/3/15 - ''המסלול בדרך לכיסא הריק''
וואו! הזמן עובר ואנחנו נהנים מהעשייה הנהדרת שלנו, היום היה מפגש מרגש (בעיקר עבורי כי פספסתי את הקודם), כמה התגעגעתי לקבוצה... התרגיל הראשון שלנו היה ''המסלול בדרך לכיסא הריק'', ואני מסבירה: עמיעד פיזר כיסאות בחלל כיתת התאטרון שלנו, לכל מיני כיוונים, זאת אומרת שהם לא היו מסודרים,  אפשר לראות זאת בתמונה.
בהמשך התרגיל היה עלינו לשבת כאשר כיסא אחד היה 'ריק'. מישהו שעמד בדיוק מצד השני של הכיסא ה'ריק', עליו היה להגיע ולשבת בו כאשר כל יתר הקבוצה  מנסים "למנוע" את התקדמותו על ידי תזוזה בין הכיסאות בזמן שהוא הולך לכיוון הכיסא...
אנחנו שישבנו, ניסינו לתכנן את הדרך בה נפעל, אבל זה לא היה מוצלח כי למי שעמד וחיפש מקום ישיבה לא היה מסלול מתוכנן מראש אלה התיישב ברגע שראה כיסא פנוי...ניסינו גם לתכנן מראש מי מאתנו היושבים, יקפוץ על הכיסא הפנוי כדי ש'הוא' לא יצליח להתיישב, אבל גם זה לא עבד עד שהבנו שצריך רק לתכן צד אחד קדימה תוך כדי שאנו מסתכלים על המתרחש. כך שלמדנו מה זה תכנון מראש לתווך ארוך, ומה זה תכנון מראש לתווך קצר. הרבה למידה בתרגיל אחד קטן.
נשמע מסובך? כן, היה קצת מסובך, אבל אנחנו מתקדמים מאוד ולכן היה זה תרגיל מצוין שצריך היה להפעיל את כל חושינו, וגם  להיות ערניים מאוד כדי למנוע את התיישבותו של מי שעמד וחיפש כיסא ואכן צלחנו את התרגיל כי אנחנו ממש, אבל ממש טובים!
לפני שנכנסנו להפסקה עמיעד שעל כל אחד מאתנו איזה דמות מהאגדות אהבנו וכל אחד סיפר את מי הוא  אהב, למשל:  נגה אהבה את  שלגייה, וגם תום, היה לנו את מיכה שאהב את ה'גמדים', ורותם את 'גרגמל' של הדרדסים, ומיכל 'דרדסית', ונועם 'בת הים הקטנה'...נריה אהב את 'מרקו' וכמובן שהיו עוד דמויות.
עשינו הפסקה וגם חגגנו יום הולדת לדן המקסים, ה'אבא' של הקבוצה, שיהיה לו יום הולדת שמח לאיש מקסים הזה, אהבים אותו מכל הלב!
שחזרנו מהפסקה שלנו, חזרנו לחבוש את ה'מסכה הניטרלית' שלנו כדי ללמוד תרגיל נוסף: עמיעד ביקש מכולנו לחבוש את המסכה וללכת כמו הדמות שבחרנו, ואחרי שהלכנו כל הנסיכות ונסיכים וכל הגמדים והדמויות, ביקש עמיעד לדמיין, שהדמות נתקלת ברוח, וגשם וקור עז וכל זה מלווה במוסיקה שיפשר לנו להפליג ולהשתמש בגוף שלנו... והנה קומץ של תמונות:

 

באהבה רבה!!!
לאורה וכל האנסמבל של

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד