לראות הצגה ביחד... 9/3/15

 
 

ביום שני האחרון ה-9.3 הלכנו כל קבוצת התאטרון שלנו, "מותק של תיאטרון" לראות הצגה בתאטרון הקהילתי הקטן והאיכותי " תיאטרון מראה" שנמצאה בקרית שמונה (שווה להכיר), יש להם הצגה מדהימה שאני אישית כבר ראיתי פעמיים, בשם "TO LIFE", טו לייף היא הצגת ליצנות למבוגרים עם המון תוכן, אבל אני לא אספר על ההצגה עצמה את זה אני מקווה בשבילכם שפעם יצא לכם לראות, אני אישית ממליצה בחום.

רוצה לספר לכם איך זה היה לראות הצגה כולנו ביחד, במיוחד שעמיעד השיג לנו מפגש קטן עם השחקנים תרם עלו לבמה: השחקנים ישבו על הבמה וסיפרו לנו מה אנחנו הולכים לראות, ומה הם עושים, הם סיפרו לנו שבאמצע ההצגה הם יוצאים לקהל ויש מוסיקה רעש ושמח... ואנחנו שאלנו שאלות מעניינות, אצלנו יש את 'נריה' שרק רוצה לעשות מופע בסוף השנה ב"תאטרון מראה" וזה מה שהוא שאל אם נוכל לעשות הצגה בסוף השנה שלנו בתאטרון מראה, זה היה מצחיק מאוד ויפה.

ראינו איך השחקנים נראים לפני המופע ואיך נראים על הבמה בהצגה עצמה, כולנו היינו מרותקים ומוקסמים. אני ישבתי בצד אחד של התאטרון עם שתי בנות, גליה ומעין, רק מלשמוע אותם איך שהם נהנות וצוחקות, אני צחקתי, זה היה מקסים!

כל הזמן הסתכלתי על כל החברה שלנו שישבנו אחד ליד השני בשורה רביעית, היה נהדר וגם המחיש מאוד את מה שלמדנו במפגשינו הקודם להצגה: "לדבר ג'יבריש" כי במהלך כל הצגה אין מילה אחת שהיא לא ג'יבריש טהור, ובכל זאת מבינים הכל, רואים את שפת הגוף שלהם כפי שגם אנחנו לומדים ועל הקשר שיש להם ביניהם על הבמה, רק הפקנו דברים טובים והרחבנו ידע.

וגם אחרי ההצגה הייתה מסיבת ''אפטר פורים'' שארגנה ההפקה של התיאטרון! היה ממש נהדר מקווה שזאת תהיה הצגה ראשונה שראינו ביחד מתוך רבות שיגיעו... זה היה מאוד נחמד להיפגש גם מחוץ לכיתת תאטרון שלנו, וזה נתן לנו המון...איזה כיף להיות שייך לקבוצה הזאת, אני מאחלת לכולם שתחוו חוויה שכזאת.

ניפגש בכיתת התאטרון שלנו עוד מחר,

 

לאורה והאנסמבל של

 

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד