מפגש 15 בתאריך 10/3/15 - עלינו מדרגה

 
 
מפגש  15 בתאריך  10/3/15 - עלינו מדרגה

(אני לא הייתי נוכחת אז יסמין תיעדה וכתבה ונגה צילמה, מקסימות ותודה ענקית!)


במפגש האחרון עלינו מדרגה...
עשינו תרגיל שלפי דבריו של עמיעד זה תרגיל של "שחקנים אמתיים".
התרגיל היה לקחת תמונה מעיתון- לחקות אותה ואז לתת לה ביטוי במשחק, כלומר, להעניק משמעות או סיפור רקע לדמויות שבחרנו מאותה תמונה מסוימת.
היה מיוחד ממש!
שלושה משתתפים בחרו תמונה של זמרים. מהתמונה הם 'יצאו' לשיר את השיר "עוד יהיה לי". ממש מסיבה הייתה שם! זוג אחר עשה קטע אימה קומי. שבו אישה אחת נחנקת והאישה לידה מתקשרת להזמין אמבולנס, א ב ל בזמן שהיא מתקשרת (ומרוב לחץ) היא מעבירה את התינוק שבידה לבחורה שמשתנקת לה...
 הייתה גם קבוצה של שלושה שבה מתוך תמונה של ניצחון ספורטיבי שבו יש מנצח ומקום שני ושלישי- הם המחישו את התמונה לסיפור שבו הם שטים באוניה ורואים דברים באופק.. מדהים!!
היו גם שתי בנות שהמחישו קונפליקט בין שתי אוהדות כדורגל שאוהדות שתי קבוצות שונות שמשחקות אחת נגד השנייה וכך כל אחת מרגישה רגש שונה כלפי מה שקורה במשחק. שלישיה אחרת של משתתפים הציגה קונפליקט שבו שני חברים רוצים להעניש מישהו באלימות ובחורה אחת מציבה להם גבול. בסוף זה הסתיים במשפט: "היא אישה היא צודקת- כדאי שנקשיב לה" ובמהירות הם ירדו מהדרך האלימה לפתור בעיות. זה היה מרגש- נתן עוד רובד לפעילות גם מסר נגד אלימות וגם מסר בעד נשים- גדול!!
שתי בנות אחרות הציגו קונפליקט שבו בחורה אומרת לאימא שלה שהיא רוצה להתחתן והאם לא מרשה לה- מדהים!
בחלק השני של השיעור היינו צריכים לעשות את אותו התרגיל אבל עם המסכות הניטרליות בלי מלים.. זה היה המשך של השיעור הקודם וזה גם אפשר לנו לראות את ההתקדמות שלנו גם כקבוצה וגם כל אחד עם עצמו. האווירה כל כך טובה- לאבד את תחושת הזמן שוב- ביחד- ביחד ביחד המיוחד של 'מותק של תיאטרון'.

 


קשה לתאר במלים את מה שעברנו שם. האפשרות להחליף תפקידים ופשוט לשחק את החיים ואת עצמינו. מפגש טוב. כרגיל היה מרגש, מלא, ממלא ומהנה!
המפגש הסתיים שוב, בהצגונת של אחד החברים ואחת הסטודנטיות...
נתראה בשבוע הבא.

 

תודה לכולנו באהבה רבה, לאורה והאנסמבל של


הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד