מפגש 7 בתאריך 13/1/15 - לגלות רגשות

 
 
מפגש 7 בתאריך 13/1/15 - לגלות רגשות

היום דן  לא היה במפגש, חלקנו עזרנו למרגלית עם ההתארגנות של היום. עמיעד כבר היה מוכן למפגש והיום הכין לנו דברים מיוחדים מאוד(כהרגלו), תחילה ישבנו במעגל ושיחקנו משחק נהדר שצריך היה לעמוד באמצע של המעגל ולעשות פעולה כלשהי, כאשר נשאלנו מה את/ה עושה? היינו צריכים לומר שאנחנו עושים פעולה אחרת לגמרי ממה שאנחנו מבצעים, ואני מסבירה:   כאן רואים את מיכל מלטפת גור כלבים, אבל כששאלו מיכל מה את עושה? היא ענתה שאוכלת משהו...או דוגמה אחרת של נופר  שנראית סורגת, כששאלו מה את עושה נופר? היא ענתה שהיא קושרת נעליים... היה מקסים ביותר.
הפעילות הבאה שלנו הייתה 'לגלות רגשות', ואיך עשינו זאת? מיד אתם תגלו: כאשר ישבנו במעגל מישהו מאתנו יצאה מחוץ לכיתת תיאטרון שלנו והוזמן רק לאחר שנבחר 'רגש' להיכנס, נבחר למשל: "כעס" מי שהיה בחוץ יכול היה לגלות רק בשאלות כגון: תן לי יד בבקשה, מה השעה?, או אתה יכול לתת לי כוס מים?, בזמן זה החברים שבמעגל צריכים 'לשחק' את הרגש כמו 'כעס', 'מגעיל', 'מעריץ', 'אוהב', והנה רואים בתמונות את יסמין ונופר 'מעריצות' את מיכה, לא היה קל לאף אחד לגלות אבל זה היה שיעור מלמד ונפלא!

לשבוע הבאה יש למה לצפות כי עמיעד מכין לנו 'סדנת בובות מגרביים' והתחיל להכין אותנו החל משבוע זה! וכבר הכרנו את הדמויות שאפשר יהיה להכין לעצמינו בשבוע הבאה... והנה החלוץ שלנו מיכה נותן הדגמה עם הגרב שלו...אבל כל זה חברים, בשבוע הבאה...

אי אפשר היה לסיים את המפגש שלנו בלי הצגה, הפעם על משפחה, אבא אמא ושני אחים, הנה כמה תמונות של הבמה.

 

 

זה הכל להיום חברים שבוע נפלא לכולנו באהבה רבה!, לאורה ובשם כל קבוצת


הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד