מפגש 6 בתאריך 6/1/15 - המון עשייה

 
 
מפגש 6 בתאריך 6/1/15 - המון עשייה

 היום היה סוער וגשום מאוד מאוד, אבל אף אחד לא מוותר ומגיע למפגשינו הקבוע.  זה היה  מפגש מלא בדברים טובים והמון עשייה.
היום גם הייתה לנו אורחת מיוחדת שהגיע לבקר אותנו, עדינה, היא המלווה של הסטודנטיות  כולל אותי, כמובן התקבלה בברכה על ידי כולנו והשתתפה בהצגות ובמשחקים.
בכל מפגש אנחנו מתחילים במעגל, ובכל מפגש אנו מתבקשים  להיות רגע בשקט ולהקשיב לשקט הזה למשך כדקה, הפעם פתחנו את דלתנו לסערה שהשתוללה בחוץ והקשבנו  לכל רעש ורחש של הרוח.
להיום הכין לנו עמיעד  סליל של חוט נעים ורך ונתן לנו הנחייה כזאת שמי שמקבל את הסליל הוא אומר משהו שיש לו ...או שהוא אוהב...כמו שעשינו במשחק לפני שבוע ''מי כמוני...''
הראשון שקיבל את הסליל היה דן שאמר" למי יש אחות גדולה כמוני?'' ואז לכל מי שיש אחות גדולה כמוהו נכרך סביב ידו את החוט ואחרון שקיבל את הסליל אמר משהו אחר  שיש לו או שאוהב.
הנה דברים שנאמרו: מי שאוהב חביתה כמוני...מי שאוהב חתולים ...כלבים, למי שיש תוכי כמוני, (כמובן היה זה רק אחד), ועוד כל מיני דברים מעניינים, היה ממש נחמד וצחקנו הרבה.
אחרי שגמרנו את כוווווווול הסליל הענקי, המשימה הייתה להתיר את הפלונטר  שנוצר ולהיזכר כל מה שאמרנו, משימה לא קלה, אבל  הצלחנו בגדול.


אנחנו תמיד עושים הפסקה שמאוד נהנים בה כי יש לנו בכיתת תיאטרון שלנו פינת קפה, עוגיות, עוגות ובכל מיני פינוקים שדן ומרגלית מכינים לנו. לאחר הפסקה קיבלנו מעמיעד משימה נוספת: חילק אותנו לזוגות ועלינו היה להציג קטע של שני אנשים שאחד מאוד רוצה משהו והשני לא רוצה לתת לו, ואני מסבירה אם הדוגמה שניתנה לנו: למשל, ילד שההורה מקים אותו כי הוא צריך ללכת לבית ספר והילד לא רוצה... אבל צריך לתת הסבר למה לא רוצה. ניתן לנו 10 דקות הכנה וכל הזוגות הציגו.
 והנה קטעים נבחרים עם תמונות .. 

 

 

זה הכל להיום שבוע נפלא לכולנו
באהבה רבה, לאורה ובשם כל קבוצת

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד