מפגש 5 בתאריך 30/12/14 - מפגש אחרון לשנת 2014

 
 
מפגש 5 בתאריך 30/12/14 - מפגש אחרון לשנת 2014

שלום לכווווולם!
אני אספר לכם איזה נחמד היה אצלנו במפגש!...דבר ראשון אחרי המפגש האחרון שלנו בו עמיעד ונגה לא היו, היה לנו כיף ונשאר לנו טעם של עוד כמו בכל פעם, אז עמיעד היה סקרן לדעת איזה משחקים עשינו.
סיפרנו לו ובחרנו אחד מהם שאהבנו במיוחד כדי לשחק בו שוב: "מי כמוני...."  ישבנו במעגל ומישהו עומד באמצע ואומר "מי כמוני אוהב לבוא לחוג תיאטרון שלנו? אז חייבים לקום ולהחליף מקומות,  אחרון חביב שנשאר מבלי לשבת על כיסא יהיה זה שישאל את השאלה הבאה!...
 
אחרי החימום הקצר עמיעד לימד אותנו 'לסמוך' יותר אחד על השני, ואיך הוא עשה זאת? הנה הדרך: אנחנו התחלקנו לזוגות אחד היה 'הנהג' השני 'הנוהג' והנהיגה התבצע על ידי נגיעות בגב, ואני מסבירה...הזוג עומד אחד אחרי השני, הנהג הוא זה שמאחורה במרחק של כ- 50 סנטימטר פחות או יותר,  נסיעה קדימה, זה דפיקות קלות באמצע הגב בין השכמות של העומד מקדימה (המכונית), דפיקות קלות על כתף ימין זו הפניה ימינה, דפיקות קלות על צד שמאל זו הפניה שמולה ועצירה זה כאשר אין דפיקות יותר, נסיעה לאחור היה דפיקות קלות באמצע הגב (בגב התחתון יותר).צריך להיות מאוד קשוב אחד לשני. ומה הכי מעניין זה ש'המכונית'  חייב/ת להיות עם עיניים סגורות.
אחרי ש'נהגנו' בתוך כיתת התיאטרון שלנו יצאנו מחוצה לעשות סוג של מרוץ/תחרות במסלול עגול... היה כל כך נחמד שרצינו עוד ועוד.

 

נפגש ....

באהבה רבה !
לאורה, בשם כל הקבוצה...

 

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד