מפגש 2 בתאריך 9/12/14 - היה כרגיל מלא בהפתעות

 
 

היום עמיעד שיתף אותנו על כך שכדאי שיהיה שם לקבוצה שלנו. עכשיו צריך לבחור ...ואיך בוחרים? אהה! במסגרת הבחירות הקרבות אלינו החלטנו לעשות בחירות משלנו בקלפי...אבל לפני הכל היה  חשוב שכל אחד יאמר את השם שמבחינתו הכי ראוי לקבוצת תיאטרון שלנו...ואיך זה התבצע? אז ככה: ישבנו במעגל ואחד מאתנו כתב את השם שכל אחד אמר  וכך נוצרה רשימה נכבדת מאוד עם הרבה שמות טובים ומצוינים! אבל מה לעשות אנו צריכים לבחור אחד מהם...אבל לפני זה שיחקנו כמו ששחקנים משחקים, עשינו הרבה תרגילים בזוגות ובשלשות וגם ברביעות.
אז ממשיכים בעניין השם לקבוצתנו, היו הרבה הצעות  ממש טובות כמו: 'קבוצת אננס', 'החיילים החזקים' 'הכי טובים' וכו', לאחר עריכת רשימה כל אחד ניגש לקלפי, ובחר שם אחד שמתאים לו, כתבנו זאת על פתק לבן (שהיה מונח ליד הקלפי) והכנסנו ישר לתוכו .
את קריאת הקולות עשינו יחד במעגל ואז...נולד לנו שם חדש לקבוצה: "מותק של תיאטרון" שם ראוי ויפה שכולנו הסכמנו!
לסיום יש לקבוצה שלנו הרבה יוזמים ל'הצגה קטנה ומטריפה בסוף היום' עמיעד תמיד מאפשר זאת ויש תמיד מקום להכניס 'הצגונת'. אנחנו פשוט אהבים להציג!
ולסיום סיום עמיעד הביא לנו קרמבו מתנה לכל אחד, אבל לא סתם 'קרמבו' זה היה קרמבו עם משימה, המשימה הייתה לפתוח את העטיפה שלו להכניס את נייר העטיפה מתחת לקרמבו, להושיט את היד קדימה וכאשר ספר עד שלוש...כולנו היינו צריכים להעביר את היד לצד הימיני שלנו כך שכל אחד 'מאכיל' ו'מואכל', צריך להיות  מאוד קשוב לזה שאתה מאכיל ולמי  שמאכיל אותך ...כמובן היה מקסים ביותר וכולנו נהנינו מאוד ומה עם השוקולד שנדבק מסביב לפה? עמיעד היה מוכן ומיד חילק לנו מגבונים, למרות שהיינו ממש יפים..
אז זהו זה להפעם... נפגש במפגש הבא, כאן באותו המקום
להתראות ובאהבה
לאורה

 


הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד