הולכים ביחד אילת

27/08/2020
 
 

כחלק מפעילות ספורט משלב של עמותת נגישות ישראל, הוקם פרויקט חדש ״הולכים ביחד אילת״ במטרה לתת מענה של פעילות ספורט משלב לאנשים עם וללא מוגבלות

רבקה טביב אזולאי מנהלת מרחב אילת והערבה של עמותת נגישות ישראל , יזמה אירוע השקה של פרויקט של ״הולכים ביחד אילת״ שהתקיים בטיילת בין מלון דן למלון הרודס.

 

האירוע כמובן עמד בתקן הקורונה תוך שמירה על מרחק של לפחות 2 מטר בין המשתתפים וכולם עטו מסכות. 'הולכים ביחד אילת' מורכבת משתי קבוצות גיל של נוער ושל מבוגרים עם וללא מוגבלות (כלל המוגבלויות) , ומקיימת אחת לשבוע מפגשי הליכה ספורטיבית בים ובטיילת בשלב זה. הרעיון להוציא החוצה מהבית אל הקהילה את כולם להשתתף בשיוויון בספורט נגיש.

 

המשתתפים שומרים על הוראות הקורונה

כל המשתתפים באירוע שמרו על הוראות הקורונה

 

 

רבקה ציינה: " אני מתרגשת ושמחה לבשר שזוהי פעילות ספורט משלב שנייה שאנחנו מקימים, לאחר שהקמנו את 'רוכבים ביחד אילת והערבה', קבוצת רכיבה של אופני טנדם לאנשים עם מוגבלות בראיה ולאנשים ללא מוגבלות, קבוצה אשר תרחיב עד סוף השנה את פעילותה ותאפשר שילוב של נהנים עם מוגבלויות נוספות מעבר למוגבלות בראיה.

אין לי ספק ש'הולכים ביחד אילת' תהווה מודל של פעילות משלבת לערים נוספות בארץ שיוכלו ללמוד מהיזמות החברתית שצומחת ונתמכת באילת. נכון לעכשיו יש לנו waiting list ארוך, ונוכל לקיים 2 קבוצות שכל אחת מהן תמנה כ- 30 משתתפים בלבד, בליווי הדרכה מקצועית כמובן. לאחר הקורונה, נוכל לאפשר קיום הליכה בקבוצות גדולות יותר.

חשוב לציין, שעיריית אילת על אגפיה השונים, שותפה בסיוע ובתמיכה לאורך כל הדרך- פרטנרים אמיתיים וזה לא מובן מאליו. תודה לכולם ונתראה בהליכה הקרובה !"

 

לאירוע ההשקה האינטימי הוזמנו 30 איש בלבד. האירוע התקיים בזכות שיתופי פעולה מדהימים של כל נותני השירות בעיר וכך הפך לפרויקט עירוני. 

 

חולצה עם הכיתוב "הולכים ביחד אילת" ספורט משלב

פרויקט חדש עם חולצה חדשה

 

 

נציין כאן חלק מהנכבדים שהגיעו לאירוע:

 

ראש העירייה, מר מאיר יצחק הלוי

סגן ומ״מ ראש העיר, מר אלי לנקרי

סגן ראש העיר, מר סטס דינקין

יושב ראש המועצה הדתית, מר חיים עמר

מנכ"ל החברה הכלכלית, מר אבי כהן

תורם לפעילות הקבוצה, מר ברוך קבלו

מנהל שחק , הגב' מגי טובל

מנהלת עמותת אנוש, הגב' גלית רביצקי

מנהל סניף אלונים , מר יעקב בר חנין

מנהלת מעגלים מתנ"ס שחמון, הגב' חנה הולינדר

מנהלת עמותת להיות שם, הגב' שגית רז

רכזת חוגים מתנ"ס קולייר, הגב' לילי וייס

מנהל פרויקט 'אפשר בריא', מר ליאור מנצר

מנהלת לשכת התעסוקה אילת, הגב' רונית גדליה

 

וכמובן, מתנדבים מדהימים של העיר שלנו וקבוצת ההליכה שביניהם ילדים נוער ומבוגרים עם וללא מוגבלות .

הדפס
עבור לתוכן העמוד