העמותה קיימה באילת מפגש "נגישות בשחקים"

מפגש שיח בין ארגוני התעופה לבין תושבי אילת עם מוגבלות ומשפחותיהם, במטרה לשיפור הנגישות בשדות התעופה ובטיסות
24/06/2014
 
 
מפגש "נגישות בשחקים"

 

ב- 22.6.14 התקיים מפגש "נגישות בשחקים" בין תושבי אילת - אנשים עם מוגבלות, הורים לילדים עם מוגבלות ועוד, ובין נציגות ישראייר, ארקיע ונציגי רשות שדות התעופה.

מעבר לשאלות, לתשובות, לפתרונות ולהצעות, הרגש שנכח באוויר היה לי חזק מכל - היו רגעים של כאב, היו רגעים של הבנה, היו רגעים של כעס, היו רגעים של אמפתיה ומכלול זה יצר את השיח, את הדיאלוג.

כיבדו אותנו בנוכחותם - סגן ראש העיר יהודה מורדי, נציגת ארקיע - אתי פרג'ון, נציגות ישראייר - נירית פידלמן, אושרת מורד ושירלי גל-אזולאי, נציגי רש"ת - אבי בן דב, חנן מושקוביץ וגבי קציר. במפגש השתתפו גם פעילי סיירת הנגישות של מרחב אילת וערבה בעמותת נגישות ישראל.

דיברנו על הזחליל והאמבוליפט, דיברנו על בידוק בטחוני מכבד, דיברנו על הזמנת טיסות ובקשות מיוחדות, דיברנו על דרכי העלאה והורדת נוסעים עם מוגבלות בניידות, דיברנו על הקושי בהמתנה, דיברנו על הדרך אל שדה התעופה וממנה ועוד ועוד ועוד.

הבאנו את ההתמודדות של קשת המוגבלויות - הנראות והלא נראות, הילדים, המבוגרים וההורים.

למרות שנזרקו לאוויר הצעות רבות לפתרונות, נראה שהדוברים בעיקר הקשיבו, רשמו וביקשו זמן לחזור אל הארגונים, לחשוב ולעדכן אותנו בהמשך - על תהליכי ההנגשה בשירות הטיסות.

תודה למתנ"ס שחמון על תרומת המקום, לבוגי על ההגברה, לרונית אסייג על התמלול, לאור כהן על הרוח הגבית מהעמותה, לחני רובין על הנחיה ביד רמה ולחברי סיירת הנגישות האילתית שבלעדיהם זה לא היה קורה.

ותודה רבה לכל שכיבד אותנו בנוכחותו.

המעוניינים בפרוטוקול המפגש, מוזמנים לפנות אליי במייל.​

 

 

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד