סא"ל במיל' אייל דרור הגיע למרחב לחיים עצמאיים בגליל

16/08/2021
 
 

לעיתים אנו, האנשים, זקוקים למילה הטובה, לסימן הטוב שיראה לנו שאנחנו במקום הנכון, שאנחנו עושים מכל הלב.

הסימן הקטן שהפעם קבלנו מגיע מהטוב שעוטף את המרחב, האנשים הטובים שנמצאים בפעילויות המרחב שחוזרים להתנדב שוב ושוב. אני שמחה לשתף אתכם בהרצאה נוספת, וסוף סוף פרונטלית שהעביר סא"ל במיל' אייל דרור.

את אייל הכרתי בקבוצת וואטסאפ למעשים טובים בגליל, אין ספק שהחיבור הזה שנוצר בנינו בקבוצה שזוהי מטרתה, יוביל לדברים טובים.

בתחילת מרץ, כשכולנו היינו בבית או הסתובבנו מעט מאוד ורק עם מסכות, רחוקים מאוד. אייל הגיע להרצות בזום בפני חברי המרחב לחיים עצמאיים בגליל שבניהול עמותת נגישות ישראל על פרויקט "שכנות טובה". כאמור אייל הקים ופיקד על מנהלת "שכנות טובה"- יחידה מבצעית בפיקוד צפון שתפקידה לנהל סיוע הומניטרי מול אזרחים סורים, נפגעי מלחמת האזרחים. "שכנות טובה" (aisrael.org) מוזמנים להיכנס להיזכר.

 אייל דרור מרצה לפני חברי המרחב
 אייל דרור מרצה לפני חברי המרחב


הפעם נפגשנו להרצאה פרונטלית במכללת תל חי, תודה על האירוח הנהדר כל פעילות מחדש. ההרצאה הייתה על הציר השיעי. אייל דיבר איתנו על ההיסטוריה, הוא שיתף כיצד איראן ניצלה תהליכים גיאו פוליטיים במזרח התיכון, כדוגמת הפלישה האמריקאית לעיראק ב 2003, מלחמת האזרחים בסוריה ועוד כדי לבסס את האיום על מדינת ישראל.

אנו כאן בגליל, שומעים מפה לאוזן על הדברים, אולי קצת מהחדשות, ומי שמאוד מתעניין גם בטח קורא, אבל אייל הציג לנו את הדברים בצורה אחרת, כזאת שמספרת את הסיפור מההתחלה ועד היום, למדנו, החכמנו, הבנו מאיפה הכל התחיל.

תודה רבה אייל שבאת שוב, תודה על הסבלנות, הקבלה והרצון הטוב. מחכים לראות אותך שוב, המשך שבוע טוב,

יובל כהן

 


 

מוזמנים לדבר ולעקוב אחר אייל אשר פועל למען הסברה בארץ ובעולם -

eyaldrorgn@gmail.com / +972 506 246 423

Facebook - LTC Ret. Eyal Dror

Twitter - @EyalDror4

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד