יולי מדהים ומלא בפעילויות קיץ עבר על המרחב לחיים עצמאיים בגליל

5/08/2021
 
 

המרחב לחיים עצמאיים בגליל שבניהול עמותת נגישות ישראל עבר כל כך הרבה בחודש האחרון, ועכשיו, סוף סוף, יש לי, יובל, פנאי לשבת ולכתוב לכם על חודש יולי המדהים.

אז קודם כל אני רוצה להגיד תודה ומזל טוב לאמונה כהן שלו שכתבה את ידיעות השבוע. אמונה ילדה תינוק, אז מזל טוב אמונה, מחכים ומצפים לשובך!

וכמו שכבר סיפרנו לכם, בסוף יוני נפרדנו מהסטודנטים שלנו. הסטודנטים החדשים יתחילו את דרכם במרחב לחיים עצמאיים באוקטובר, כולנו מחכים כבר להכיר אותם.

מפגשים חברתיים בבריכת להבות הבשן
מפגש חברתי בבריכת להבות הבשן


לשמחתנו לא נשארנו לבד, קיבלנו הרבה פניות מאנשים מדהימים שרוצים להתנדב ולקחת חלק בפעילות המדהימה שלנו, וכך צמח לו מאגר של מתנדבים שנותנים מהלב ללא הפסקה, כאלה שהתחילו בפעילות אחת ונשאבו לעוד אחת ועוד אחת. כל כך מרגש אותנו שקורה לאותם המתנדבים מה שקרה לנו, לסמדר ולי.

סמדר ואני היינו סטודנטיות במרחב לחיים עצמאיים לפני כמה שנים, התאהבנו בפעילות, התאהבנו באנשים, וכך קרה שהיום אנו, ביחד עם אלכס שלו שאין כמוהו, מנהלים את המרחב, יוצרים פעילויות ומתאהבים מחדש.

עם ההתאהבות הזאת במרחב ועם הראש הפתוח הצלחנו לייצר תוכנית קיץ (יולי ואוגוסט) המשלבת בתוכה פעילויות כה רבות:

צועדים קדימה- קבוצת ההליכה שלנו שלא מפסיקה להפתיע ולגדול

מותק של תיאטרון בהנחייתה של נטע המהממת- תיאטרון המשלב אנשים עם וללא מגבלה שכלית התפתחותית.

עולים לבמה, גם כן בהנחייתה של נטע- תיאטרון המשלב אנשים עם וללא מגבלה פיזית, חושית ונפשית.

סדנת אמנות- הסדנה מתקיימת במכללת תל חי וכל המתנדבות הנהדרות של הקבוצה הינן מטפלות באמנות. המטרה של הקבוצה היא ליצור, אך כולנו תמיד שם אחד בשביל השנייה כמשפחה.

עיניים לשניים- כמובן שהקבוצה הכי ותיקה במרחב ממשיכה את הפעילות שלה, אפילו יצאו לרכיבות ארציות, עשו פעילויות סוף שנה, גיבוש קבוצתי ועוד ועוד

נגישות חברתית- פרויקט שהוא פשוט משפחתי. אנו, חברים, עם וללא מגבלה יוצאים יחדיו לנחל, לבר הדארמה ולמקומות נוספים בגליל בכדי להנות מהקיץ.

ואחרון חביב בנוסף לכל אלו, אירועים חברתיים בבריכת להבות הבשן שמארחת אותנו בידיים רחבות. תודה רבה לכל ולעופר מיכאלי שיצר את הקישור וההזדמנות הנהדרת הזאת.

מפגש פעילות של קבוצת מותק של תיאטרון
מפגש פעילות של קבוצת מותק של תיאטרון


בהזדמנות זאת אני רוצה להודות למכללת תל חי שמארחת אותנו כל שבוע מחדש, עם חיוך רחב, מים קרים וחמים, ותודה גדולה לכל המתנדבים והמתנדבות!

בימים הקרובים נשתף היישר השטח, מהפעילויות, מהחוויות האישיות והקבוצתיות.

ועד אז, שיהיה לכולן ולכולם סוף שבוע נהדר.

רוצים לשמוע עוד על פעילות המרחב? דברו איתנו

יובל כהן- 0525347164

סמדר זילברברג- 0547659964

 

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד