סיכום שבוע עם אירוע פתיחת הקיץ במרחב לחיים עצמאיים בגליל ובגולן

10/06/2021
 
 

שמחים נרגשים ועוד באורות מהשבוע שעבר עלינו במרחב לחיים עצמאיים בגליל ובגולן בניהול נגישות ישראל, בו נפגשו הקבוצות בהתמדה לפעילות השבועית ונהנו מחוויות שונות, ובשיאו נפגשנו כולנו יחד באירוע פתיחת הקיץ המרגש.

התחלנו את השבוע בצעידה מיוחדת עם קבוצת צועדים קדימה שממשיכה להתרחב. לצעידה הצטרפו הפעם ארבע בנות מקסימות מקיבוץ שמיר שחוגגות השנה בת מצווה, וכחלק משנת הבת מצווה החליטו להצטרף עם המדריך שלהן, אמיר, להליכה איתנו. להכיר ולהעמיק את הידע בהתמודדות עם מגבלה. בזכות הצטרפותן חברי המרחב נפגשו עם שאלות תמימות ואמיתיות על המגבלה שלהם וכיצד הם מתמודדים עם המגבלה, ואיך בכלל המגבלה משפיע על חייהם. הן זכו להכיר וללמוד על משמעות מגבלה שנראית לעין וכן על מגבלה שאינה נראית. גיא, עלמה, קארין ונעם כיף גדול שהייתן חלק מהצעידה השבוע והתעניינתן בנעימות. מוזמנות להצטרף להליכות מתי שרק תרצו.

את ההליכה התחלנו בשיתוף של כל החברים עם יום הבליינד דיי שחל באותו היום 6.6. היה לנו חשוב לשתף את חברים ולעלות את המודעות. לפני היציאה לצעידה עידן חיון בחר לשתף אותנו בקריאה מהספר המדהים שכתב 'העולם של אור'. הקריאה הייתה מרגשת מאוד. תודה עידן שבחרת לשתף אותנו ביצירה שלך היה עונג להקשיב. עם השראת הספר של עידן יצאנו לדרך.

אליהו ודרור גם הפעם לא ויתרו על המקום הראשון והשיגו את כולם. סיימנו בשירה חגיגית לכבוד יום הולדתו ה60 של ברוך. ברוך אנו שמחים שהצטרפת למשפחת המרחב בגליל ובגולן, תודה גדולה על הזכות ומאחלים לך מזל טוב ועוד הרבה שנים שמחות.

חברי קבוצת צועדים קדימה שרים לכבוד יום הולדתו של ברוך
חברי קבוצת צועדים קדימה שרים לכבוד יום הולדתו של ברוך


ביום שני נפגשו קבוצת רוכבים באגמון ולא ויתרו על רכיבה יחדיו בשמחה רבה ואפילו האריכו את המסלול. שרון האלופה שלנו שתמיד יודעת מתי הוא הרגע הנכון לפנק, דאגה לעצירה מרעננת עם מלון ובייגלה שיהיה כוח להמשך הדרך.

ובהתרגשות גדולה, יום לפני ההופעה, שהתקיימה באירוע פתיחת קיץ, נפגשו חברי קבוצת משחקים מרחוק למפגש פרונטלי במכללת תל חי, לחזרה אחרונה עם הרבה אנרגיות טובות שהייתה משמעותית עבור חברי הקבוצה.

על אירוע הפתיחה שהתקיים בשלישי עוד נשתף בהרחבה בהמשך!

תודה לכל השותפים שבזכותם היה לנו שבוע משמעותי במיוחד, שבוע שנתן לנו טעם של עוד.

שתהיה שבת מנוחה עם צבירת כוחות חדשים.

אמונה כהן שלו

רוכבים באגמון
רוכבים באגמון


רוצים לשמוע פרטים נוספים או להצטרף למשפחת המרחב? דברו איתנו..

יובל כהן- 052-5347164
סמדר זילברברג-054-7659964

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד