שבוע מלא בעשייה מהנה במרחב לחיים עצמאיים בגליל!

11/03/2021
 
 

השבוע שהיה 7-11.3- שבוע מלא בעשייה מהנה של המרחב לחיים עצמאיים בגליל שבניהול עמותת נגישות ישראל!

אפילו הרוחות החזקות לא עצרו את קבוצת ההליכה "צועדים קדימה" מצעידה ארוכה.

כבכל יום ראשון נפגשנו חברי הקבוצה להליכה בטיילת הירדן. מיד שהגענו החלו רוחות חזקות ולכן הפתרון הראשון היה להתחיל בחימום קצר שהעבירה פייג' ולאחריו יצאנו לדרך.


יצאנו בשלושה מקצבים שונים, כהרגלם אליהו ודרור הובילו את הקבוצה, שבכדי להגיע אליהם היינו צריכים לרוץ. מזל שהפעם הצטרפו גם שתי כלבות מקסימות שגרמו לחלקנו לרוץ מהר יותר ולהגיע אליהם. לקראת סיום ההליכה סיפרנו חידות ובדיחות ונסענו הביתה עם חיוך על השפתיים.

קבוצת ההליכה "צועדים קדימה"
קבוצת ההליכה "צועדים קדימה"


ביום שני נפגשה קבוצת התיאטרון "משחקים מרחוק" לעוד פגישה מעניינת והפעם התחלנו לדבר על נושא חדש ובעל משמעויות רבות- הזוגיות. כל אחד סיפר מהי זוגיות בשבילו ויצאנו לתרגילים ושיח על נושאים מעניינים, מצחיקים ומרגשים.

ביום שלישי נפגשנו בזום להרצאה המרתקת של סא"ל אייל דרור על פרויקט "שכנות טובה"- סיוע הומניטרי לפליטים סורים, נפגעי מלחמת האזרחים. מוזמנים להיכנס לאייטם-

"שכנות טובה" (aisrael.org)

וביום רביעי נפגשנו לעוד אימון קשוח במיוחד של קבוצת "זזים בזום". ירדן המאמנת סיפרה לנו שהתמקדה בתרגילים אירוביים כנגד משקוליות יד העבודה הייתה מאתגרת ומספקת מאוד. בשונה מהאימונים הקודמים לא היה מעורב כיסא כדי להכניס עבודה יותר מאתגרת של שיווי משקל.

חלק מהאימון היה תרגילי טבטה וחלק מהתרגילים היו שילוב של תרגילי כוח ותרגילי קרדיו עם ובלי המשקלים בסוף האימון סיימנו עם תרגילי בטן מאתגרים שגרמו לכולם לסיים מזיעים, מסופקים ומרוצים.

תודה רבה על עוד שבוע מוצלח!!! וסוף שבוע נעים לכולם ולכולן

קבוצת "זזים בזום"
קבוצת "זזים בזום"

 

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד