קבוצת "צועדים קדימה" יצאה לדרך!

16/02/2021
 
 

סוף סוף יצאנו מהסגר ויכולנו להיפגש, קצת רחוקים בשל ההנחיות אבל יכולנו לצחוק ולטייל יחדיו!

נפגשנו ביום ראשון 14.2 בטיילת שבין קריית שמונה לעמיר לפעילות הראשונה של קבוצת "צועדים קדימה" של המרחב לחיים עצמאיים בגליל המנוהל ע"י עמותת נגישות ישראל. התרגשנו סוף סוף להיפגש פנים אל פנים, לדבר בלי מסכים ומרחק שמפריד בנינו.

קבוצת "צועדים קדימה" בפעילות ראשונה


פגשנו חברים ותיקים שלוקחים חלק בפעילות המרחב כבר שנים רבות וחברים חדשים שזוהי הפעילות הראשונה שלהם!

בראש ובראשונה רצינו שוב להיות ביחד! להפיג כמה שניתן את המרחק שנוצר בעקבות הגבלות הקורונה. ועכשיו לשמחתנו מתאפשר גם קצת לחזור לכושר, להזיז את הגוף והנפש קדימה!

ירון שגב שיתף: "היה טוב לראות את כולם סוף סוף אחרי תקופה כל כך ארוכה. היה מקסים לקבל את החולצות והאוירה הייתה נעימה כרגיל! הוויב היה מעולה והיה כיף לראות ולהיות מופתעים לטובה מהחברים שסביבנו. ותודה רבה ליזהר ואלכס בהוצאת החולצות".
בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לכל מי שבזכותו הפעילות יצאה לפועל-

תודה גדולה לעידן חיון ופייג', מובילי הקבוצה! אשר יצאו לשטח מספר פעמים, בחנו, שלחו תמונות ובזכותם יכולנו ועודנו יכולים לנסות ולקדם את הנגישות בשביל.

תודה רבה ליזהר הלוי ממושב רמות נפתלי על תרומתו הנדיבה בהוצאת חולצות הקבוצה.

תודה לעופר אחראי הגינון של קריית שמונה שנענה לבקשתנו ודאג לגיזום בשביל לפני היציאה להליכה בכדי שיהיה נגיש ולא חסום על ידי שיחים.

קבוצת "צועדים קדימה" בפעילות ראשונה


תודה למתנדבים ולחברי המרחב שהם לב ליבה של הפעילות המהנה הזו!

רועי אלפר, מתנדב מכפר יובל: "היה לי ממש כיף! ההליכה הייתה ממש מהנה וראיתי את החשיבות הגדולה של הפעילות הזאת! תודה רבה על ההזדמנות לקחת חלק בקבוצה הנפלאה הזאת". גם אנחנו שמחנו שהצטרפת לפעילות, תודה רבה לך!

אנחנו עדיין בדרך ומקווים שבקרוב גם תבנה חנייה מונגשת לרכבים עם כיסאות גלגלים בתחילת המסלול, ועד אז נעשה את הכי טוב שלנו!

מחכים בקוצר רוח לפעילות הבאה, אלכס, סמדר ויובל

רוצים להצטרף או להתנדב בקבוצה? דברו איתנו!

יובל כהן- 052-5347164

קבוצת "צועדים קדימה" בפעילות ראשונה

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד