"עיניים לשניים" ו-"גלגל- אור" יצאו לרכוב יחד

קבוצות הרכיבה על אופני טנדם "עיניים לשניים" ו-"גלגל-אור" יצאו ב-14/2 לרכיבה משותפת באזור יער הזורע בצפון
20/02/2020
 
 

לאחרונה התכנסה הנהגת קבוצת הרכיבה "עיניים לשניים" של "המרחב לחיים עצמאיים בגליל - בניהול נגישות ישראל", לאחת מפגישות הצוות השגרתיות שלה ודנה בתכנית הרכיבות לחודשים הקרובים.

 

חברי ההנהגה הם- רפי פרנק, ורדה אדר, איציק שאול, אילן אדר ונגה סיון מנהלת הקבוצה. בפגישה עלה רצון לשתף פעולה עם עוד קבוצה באזור הצפון, לרכיבה משותפת. נגה סיון יצרה קשר עם מוטי גנון מנהל קבוצת גלגל-אור. מוטי הרים את הכפפה, נענה לבקשתה, כמובן בדק את המסלול המיועד באזור יער הזורע, דאג לכיבוד, שלח פרטים לגבי הרכיבה - והרכיבה יצאה לדרך.

 

חברי שתי הקבוצות ברכיבה משותפת

חברי שתי הקבוצות ברכיבה משותפת

 

 

הרכיבה התקיימה בשבוע שעבר, ביום שישי 14/2/2020.

 

ורדה, רוכבת בקבוצת "עיניים לשניים", אמרה: "מה שהיה מאוד מיוחד ברכיבה הזו זה שהמפגש היה מאוד אינטימי, ישבנו והכרנו אחד את השנייה באמת. היה זמן לדבר ולהכיר כמו שבדרך כלל אין. הייתה אווירה מאוד טובה. הרכיבה עצמה הייתה ביער הזורע, ולפני סוף הרכיבה נכנסנו כולנו לבוץ. הייתה קצת רוח קרה, אבל המסלול, שהיה 25 ק"מ, היה רצוף בעליות אז התחממנו.

 

הרוכבים עוברים קטע בוצי במסלול

ורדה: "לפני סוף הרכיבה נכנסנו כולנו לבוץ"

 

 

הרכיבה המשותפת השאירה טעם של עוד. אבל, מעבר למסלולים ולרכיבות, מה שהכי אהבתי זה המפגש האינטימי עם קבוצה אחרת, ושבאמת הצלחנו להכיר את האנשים, לעומת תחרויות גדולות עם הרבה קבוצות שאין זמן לזה".

 

נגה סיון מנהלת הקבוצה מוסיפה: "אנחנו מודים מאוד לקבוצת גלגל אור ולמוטי גנון על האירוח המדהים שקיבלנו. מוטי תודה!"

 

חברי שתי הקבוצות בארוחה משותפת בשטח

חברי שתי הקבוצות בארוחה משותפת

 

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד