נבחרת כדורשער גליל עליון – טורניר ליגה אחרון (ומוצלח במיוחד) ופגישת סיכום שנה!

6/07/2017
 
 
נבחרת כדורשער גליל עליון

בתאריך 15-16 לחודש יוני יצאנו, נבחרת הכדורשער של המרחב הגלילי, לטורניר השלישי והאחרון לשנה זו של הליגה הלאומית שמתקיימת שלוש פעמים בשנה בבית חינוך עיוורים בירושלים.

יצאנו בבוקר המאוחר מהגליל, כשעוד נעים בחוץ ונחמד לחכות למיניבוס שאוסף אותנו לאיטו על כביש 90. התאספנו לאט לאט עד שהמיניבוס כמעט התמלא.

 

בדרך, סיפרנו לאנשים שלא היו ערב לפני כן בערב ה"פואטרי סלאם" על נפלאות השירה המדוברת, ואפילו לקחנו את החוק לידיים וביצענו שלושה קטעי ''סלאם'' מקוריים שלנו! בקרוב יעלה הסרטון ונוכל גם לשתף אתכם בקטעי הוידאו של הערב הנפלא הזה.

 

עצרנו לארוחת בוקר שאורגנה מבעוד מועד על ידי נגה סיון, מנהלת המרחב, באופן טעים ונעים מאוד. עצרנו במתחם של קיבוץ עינת, והצטופפנו על שולחן נחמד בצל, כיאה לקבוצה המגובשת שלנו.

 

ארוחת בוקר במתחם של קיבוץ עינת
ארוחת בוקר במתחם של קיבוץ עינת


 

הטורניר האחרון השנה

 

כשהגענו לירושלים, אפילו היה לנו קצת זמן לנוח, עד המשחק הראשון. בטורניר הזה, המשחקים היו מאוד אינטנסיביים מכיוון שהוחלט בהנהלה שהיום השני יוקדש למשחקי דירוג.

 

את שני המשחקים הראשונים שיחקנו בצורה נוראה, אבל אל דאגה! הם לא בישרו על הבאות. את המשחק הראשון שיחקנו נגד האלופים מהשנתיים האחרונות ואלה שכמעט זכו גם השנה ויצו ניר העמק. הפסדנו את המשחק 9-4. במשחק השני הופתענו על ידי נבחרתו של רז שוהם מאמן הנבחרת, אותה ניצחנו בטורניר הקודם 8-7. הפסדנו להם 10-2, בהרכבם החזק ביותר.

למשחק השלישי עלינו עייפים אך חדורי מוטיבציה בשעה 21:00. ניצחנו את נבחרת בנות העתודה של ישראל 9-1. מיד לאחר מכן עלינו לשחק מול האלופה הנכנסת באר שבע נוער. הפסדנו 3-4 ממש בדקה האחרונה והיינו גאים בעצמנו על רוח לחימה גלילית מצוינת! ובכלל, הקבוצות האחרות שומעות את העידוד שלנו ואת הרוח שלנו וקצת מפחדות. הלכנו לישון די מרוצים, אבל עם הרבה כוונות לנצח ביום השני יותר משחקים! הלכנו לישון, לא לפני שצביקה הסטודנט ואחיו שילה פינקו אותנו באבטיח ומלונים ישר מהשדה.

בבוקר השני, קמנו חדורי מוטיבציה למשחק מוקדם מול ב"ש בוגרים, שהם נבחרת חזקה מאוד. היינו מעודדים מהגעתה של נגה סיון המנהלת שלנו, אם רק עופר היה בא זה היה יכול להיות מושלם. אבל רק הנוכחות של נגה גרמה לנו לנצח את ב"ש בוגרים במשחק הירואי 10-8. הבאר שבעים היו בהלם!

את שני משחקי הדירוג מול נבחרת עתודה בנות ניצחנו בתוצאה זהה 4-3, כאשר כל השחקנים והשחקניות ראו דקות מגרש וצברו ניסיון. לסיכום, 8 משחקים, 5 נצחונות, 3 הפסדים. והרבה כבוד!

הלכנו כולם לטקס, שהיה מאוד מרשים ומרגש. הרבה נאומים, הרבה תודות, ובעיקר חולצות ומדליות לכולם! האווירה של כל הקבוצות ביחד מאוד מגבשת ואפשר לראות איך הענף מתפתח משנה לשנה. אנחנו גאים להיות חלק מכדורשער בארץ.

עידן חיון, קפטן הקבוצה, אמר אחרי הטורניר: "הטורניר האחרון בירושלים היה מבחינתנו טורניר מצוין. הייתה התנהלות טובה לקראת הטורניר וגם במהלכו. כל השחקנים שיחקו ויצאו מרוצים בצורה שווה וזה מאוד חשוב לקבוצה. אנחנו מחכים כבר לשנה הבאה."

 

 
נבחרת כדורשער גליל עליון במהלך משחקי הטורניר האחרון לליגת 2016/17

 

מסכמים שנה

עשרה ימים לאחר הטורניר, אחרי שנתנו לכולם לנוח, כינסנו את חברי הקבוצה בקיבוץ חוקוק, בביתה של סתיו סיבוני שחקנית הקבוצה וסטודנטית לחינוך. לשם, לא רק שנגה סיון הגיעה אלא אפילו רני בנימיני ומיכל רימון כיבדו אותנו בנוכחותם עד שעה מאוחרת בלילה.

את הכינוס הקבוצתי פתחנו, איך לא, בארוחה נהדרת מטעם סתיו השפית, עידן הסו-שף, וההורים של סתיו שעזרו וטרחו להכין! אבל האמת היא שכמו בקבוצה שלנו, כולם עזרו! שגיא למשל, הביא יין מהיקב של המשפחה שלו. מדהים!

אחרי ששבענו, עברנו לדיבורים ולסיכומים. כל אחד ואחת אצלנו נשמעים. אנחנו לא מוותרים לאף אחד. ביקשנו להתייחס לסיכום השנה בשני אופנים המקצועי והחברתי. הסיכומים נרשמו והועברו הלאה.. וגם הם היו באווירה טובה ובכיף.

סתיו סיבוני סיפרה אחרי האירוח: "כל הקבוצה הגיעה אלי לבית, היה אירוע ממש כיף ומאוד שמחתי לראות את רני ומיכל שבאו! הייתה אווירה קסומה, כל אחד אמר את מה שרצה על סיכום השנה, קיבלנו את כולם באהבה, חגגנו יחד את סוף השנה ואני מקווה שיהיו עוד הרבה אירועים כאלה."

אנחנו מזמינים את כל הקוראים שלנו להיכנס לקישורים הבאים ולצפות בסרטון הסיכום של הטורניר, המשלב ראיונות וקטעים מתוך המשחקים:

-סרטון סיכום הטורניר+ראיונות: https://www.youtube.com/watch?v=8uImtI8E29k

 

נבחרת כדורשער גליל עליון

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד