עדינה אייזיק בברכה מרגשת וסיכום שנת פעילות ענפה במרחב בגליל

3/07/2017
 
 
עדינה אייזיק (הגדל)

עדינה אייזיק, רכזת שטח ללימודי שדה - מכללת תל-חי, מברכת במסיבת סיום השנה של "מותק של תאטרון" - המרחב לחיים עצמאיים בגליל ובגולן

 


שלום לכל המשפחה... אני מרשה לעצמי להשתמש במילה הגדולה הזו.

מרגיש לי שרק לפני רגע נפגשנו בדיוק כאן לפני שנה, צחקנו נהנינו, התרגשנו והתמוגגנו מהתוצרים המקסימים, של חברי "מותק של תיאטרון" וחברי" עולים לבמה 4" ונפרדנו מקבוצת סטודנטים מיוחדים ומסורים, והנה לא יאומן, איך שוב אנו ניצבים בפני עוד סיום של שנה מופלאה, עשירה ומלאה בעשייה...

השנה הרחבנו את הקשר והפעילות המשותפת עם המרחב, מ-5 סטודנטים שפעלו רק במסגרת "מותק של תיאטרון", מעט חונכויות אישיות ונציג אחד בכדור-שער, לעשרים סטודנטים שפעלו השנה במרחב לחיים עצמאיים בגליל, סטודנטים וסטודנטיות מופלאות ומופלאים, שהתפזרו על כל קשת העשייה הגדולה והמגוונת של המרחב.

 

היו לנו סטודנטים במותק של תיאטרון, בעולים לבמה, בקבוצות הקרמיקה, בקבוצת הכדור-שער, בקבוצת התנועה, בקבוצת הרכיבה על אופניים, בפרוייקט יחודי של אימוני כושר אישיים, בתיכלול הקבוצות ובחניכות אישיות, בפרוייקט הנגשת ובילוי הפאבים בגליל, ובכל המפגשים החברתיים של כל חברי המרחב בגליל.

התחלנו את השנה עם דאגה וחשש, שמא התפזרנו על יותר מידי תחומים, אך תוך כדי תנועה, התעצמה הוודאות שאין נכון מזה, אין תורם, מעשיר, מעצים וממלא משמעות מאשר לאפשר לכל סטודנט להשתלב בעשייה בתחום שהוא בוחר, מתעניין ואוהב.

לאורך השנה ליוויתי את הסטודנטים בעבודתם, קראתי את הדוחות שלהם ונפגשתי איתם לפגישות אישיות, הייתי בקשר עם המנהלים והמלווים, ביקרתי במוקדי הפעילות, והתרגשתי כל פעם מחדש לגלות אין ספור רגעים מכוננים וקסומים של עשייה משותפת, של קירוב לבבות, של היכרות הדדית, של יצירת קשרים חמים, חבריים או כפי שפתחתי, כמעט משפחתיים, שהלכו והתרחבו, אל מעבר לקבוצות הפעילות, של שיחות מלב אל לב, של התבוננות משותפת ובגובה העיניים על אתגרים, התמודדויות וקשיים, של למידה על העצמי ועל האחר, של תובנות, של הצלחות מרחיבות לב, ובעיקר על הכוח המופלא שיש במפגש הזה, בחיבור שני עולמות לעולם אחד משותף הומוגני ומושלם.

זה הרגע, להודות לכל העומדים מאחורי (או מלפני) מלאכת המחשבת הזו, וטווים את האריג המשובח, היקר והרב- גוני הזה: נגה, עופר, יסמין, דן, עמיעד, רוני, אבי, מדלן, אילן: תודה שאפשרתם לסטודנטים שלנו להיות, לחוות, ליפול, לקום, ללמוד, ולהרחיב את גבולות הדמיון והיכולות שלהם.

תודה לסטודנטים המקסימים שלי, שעשו נתנו והיו, בכל הכוח ומכל הלב.

תודה על שנה נפלאה, שללא ספק הותירה חותם בכולנו, ויצרה ציפייה גדולה להמשך שיתוף פעולה פורה ומפרה.

אז נכון שבסיומים ובפרידות יש איזו לחלוחית בקצה העין וכאב קטן בלב, אבל...מישהו חכם אמר לי פעם "שאל לנו לבכות כשמשהו טוב נגמר, אלא לשמוח כי זה בכלל קרה..."

שיהיה ערב נעים לכולנו

ובהצלחה למותקים המתוקים והמתרגשים.

תודה לכולם.

עדינה אייזיק,
רכזת שטח ללימודי שדה-
מכללת תל-חי.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד