"עיניים לשניים" - חוויות מרכיבה נוספת בצפון

28/01/2016
 
 
צמד רוכבים על אופני טנדם

מאת: ורדה אדר

אתמול (22.1) נפגשנו סוף סוף לרכיבה לאחר שני ביטולים בעקבות הגשמים שירדו. רכבנו מהמנפטה דרומה דרך האגמון לדרדרה וכל זאת בהובלת הקבוצה על ידי רפי ואילן, היה עלא-הכיפאק, תודה לכם. תודה גם לכל הקפטנים שהגיעו והנעימו לנו את הרכיבה.

מנינו 12 רוכבים ורכבנו בשישה טנדמים ללא סינגלים. מזג האוויר היטיב עימנו. היה קצת קר בהתחלה אך לאחר כחצי שעת רכיבה התחממנו וחלק מאיתנו החל לקלף את שכבות הבצל של בגדיהם.

רוב הדרך הייתה דרך לבנה, אך לא נמנענו מכניסה לשלוליות בלי הגזמה, אנו כבר מנוסים במצבים הרבה יותר בוציים , לא כן חברים???

בדרדרה פתחנו שולחן כהרגלנו ושמענו סיפורים אודות זכייתה של שרון ברניקר במדליית כסף בתריאתלון אילת במקצה ספרינט לנשים, כל הכבוד שרון יישר כוח!!!

כמו כן שמענו משרון חביב את סיפור ביקורה עם משפחתה מאוסטרליה אצל מהדי בביתו ובכפרו, מהדי, שאפו!!! גם לנו מגיע נכון???

מהדי הרחיב וסיפר על כנסיה שקיימת בכפרו ועל משפחה אחת נוצרית שגרה בכפר ותיאר את היחסים הטובים הקיימים בינהם.

נחום פינק אותנו בשתייה חמה היישר מהפינג'אן החם שרתח על הגזייה , תודה נחום.

וכמובן שברכיבה אי אפשר בלי תרגילים ופיתוח המיומנות שאילן כל פעם מפתיע לטובה והפעם... שישים שניות של רכיבה בעמידה במספר סטים.

בדרך גם שמענו את אילן שרכב עם סולטן ותירגל איתו משהו תוך ספירה מאחת עד עשר, מה שבטוח הוא, שסולטן לאחר רכיבה זו יודע לספור... קצת לצחוק...

אילן גם לא שכח ולא ויתר על צילומים תוך כדי רכיבה ואחזקת הכידון ביד אחת... זהירות אילן! יש לציין שהצילומים יפים בטח ראיתם בוו'טס – אפ את הצילומים של אילן ושל רפי עם ערן והפנצ'ר שהיה להם... ערן, מקווה שנותר בך כוח לאחר סידרת הניפוחים...

הרכיבה הייתה מענגת ומהנה, היה כיף להיפגש לאחר כחודש שלא התראינו ושוב תודה לכולם.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד