למה כדאי ללמוד אצלנו?

 
 

1.      עמותת נגישות ישראל  הינה הגוף היחידי בו תמצא את כל השרותים וכל המומחים הנדרשים בתהליך הטמעת הנגישות 'One Stop Place'. החל מיועצי נגישות מבנים תשתיות וסביבה ועד מורשי שרות, מומחים להנגשת אתרי אינטרנט וטכנולוגיות, רכז נגישות, מומחים לפרסום נגיש שרטטים, משפטנים ועו"ד.

 

2.      עמותת נגישות ישראל אינה עוד יועץ נגישות - בהתקשרות עם העמותה מקבלים את כל הייעוץ המקצועי וובנוסף את כל הפתרונות, העזרים שנדרש לבצע כמוגדר בחקיקת הנגישות - הכל מול העמותה - ספק אחד לכל הנדרש!

 

3.      עמותת נגישות ישראל הינו הגוף הייחידי שמלווה ארגונים גדולים באופן אקטיבי ומוביל את הארגון כולו בהליך רב שנתי להטמעת הנגישות.

 

4.      בצוות המיעץ אנשים עם מוגבלות עם נסיון רב ביעוץ לארגונים גדולים.

 

5.      עמותת נגישות ישראל הינה היחידה עם ניסיון מוכח של הטמעת נגישות בעשרות ארגונים גדולים.מבין לקוחותינו נמנים הבנקים כמו בנק הפועלים, לאומי, מזרחי טפחות, הבינלאומי, חברת חשמל, חברות סלולר כמו סלקום, אורנג' והוט מובייל, בית חולים אסותא, קופת חולים מכבי, דור אלון, שופרסל, עיריות כמו עיריית רעננה, קבוצת פישמן, סופרפארם, קוקה קולה, רשת ארומה ועוד

 

6.      עמותת נגישות ישראל היחידה עם מודל ייחודי מסוגו בעולם להטמעת נגישות בארגונים גדולים - הוא מוכח, יעיל, חסכוני, מקטין סיכונים ועלויות. במסגרת המודל הצוות המקצועי מוביל, מלווה, מיעץ ומספק פתרונות להנגשת המבנים פיתוח ובניית טופס סקר יעודי לארגון המשמש ככלי עבודה הכרחי לכתיבת תוכנית עבודה ולמעקב עד לביצוע ההנגשה בשלמותה. בנוסף, מיעצת העמותה להנגשת השירות הפרונטאלי, הנגשת אתר האינטרנט של הארגון, הנגשת המוקד הטלפוני, הדרכות עובדים, הנגשת המידע, הנגשת הפרסום התאמת נהלים ועוד.כל התהליך בליווי וייעוץ של היועצים המומחים של נגישות ישראל. החל מייעוץ ארגוני, ייעוץ נגישות, ייעוץ משפטי, מומחים אחרים.

 

7.      עמותת נגישות ישראל הינו הגוף הייחידי המספק "אות נגישות ישראל" המסייע בשיווק ובשיפור התדמיתי של הארגון.

 

8.      ניהול סיכונים, חקיקת הנגישות מאפשרת תביעות מסוגים שונים, עמותת נגישות ישראל הינה הגוף היחידי שיהיה לצדך בעת תלונות ותביעות נגישות, התקשרות עם העמותה תמנע נזק תדמיתי וכספי.

 

9.      עמותת נגישות ישראל הינה מלכ"ר– הפועלת ללא מטרת רווח וכל הכנסותיה לקידום הנגישות בישראל.

 

10.  רק לעמותת נגישות ישראל יש "פורום עסקים מקדמי נגישות בישראל" המשמש הן לצורך אחריות תאיגידית, הן לעדכונים מקצועים, הן להשתתפות בקורסים והשתלמויות בהנחה, גישה למידע, חוו"ד משפטיות וסיוע בכל נושא שקשור לקידום הנגישות.

 

11.  רק לעמותת נגישות ישראל יש פתרונות ומוצרים המסייעים לארגון בהטמעה - לדוגמא לומדות נגישות, הדרכות עובדים, טפסים ופרוגרמות בהזמנה ועוד.

 

12. רק לעמותת נגישות ישראל יש את "המרכז ללימודי נגישות"שמכשיר בשנה אלפי נותני שירות בקרב הארגונים השונים במדינת ישראל.

 

למה לקיים הכשרות והדרכות באמצעותה"מרכז ללימודי נגישות" של עמותת נגישות ישראל?

1.      עמותת נגישות ישראל מאמינה כי הדרך הטובה ביותר להתוודע לעולם הנגישות הינה באמצעות התנסות חוויתית והיכרות אישית עם האדם מאחורי המגבלות. על כן, "המרכז ללימודי נגישות" משלב בכלל הקורסים, ההכשרות, הכנסים וימי העיון שהוא מקיים פעילות של התנסות חוויתית לכל סוגי המוגבלויות אשר מועברת על ידי מדריכים עם מוגבלות החולקים עם המשתתפים את הקשיים, האתגרים והנצחונות של התמודדות עם המוגבלות בחיי היום יום.

 

2.      כל הכשרה והדרכה הינה ייעודית וייחודית לארגון שבו היא מתקיימת ועל כן נבנית בהשקעה ומקצועיות רבה תוך התחשבות במאפיינים הייחודיים של הארגון.

 

3.      צוות המדריכים של העמותה כולל בתוכו מדריכים עם מוגבלות וללא מוגבלות בעלי נסיון של שנים בתחום ההכשרה וההדרכה לנגישות.צוות זה ממשיך בהכשרה באופן רציף על ידי העמותה על מנת לשפר את מיומנויות ההדרכה וכן על מנת להכיר ולהיות מסוגל לייצג לא רק את הסיפור האישי של אותו מדריך אלא גם את סיפוריהם של אנשים שחולקים אולי את המגבלות אך לא בהכרח את הקשיים וההתמודדויות.

 

4.      עמותת נגישות ישראל משלבת בהכשרות, בקורסים ובימי העיון שהיא מקיימת את מיטב המרצים מן השורה הראשונה בתחום הנגישות.

 

5.      ה"מרכז ללימודי נגישות" מציע מגוון כלים להטמעת הנגישות בפן ההדרכתי לרבות ערכות הדרכה, לומדות, סרטונים, חוברות, ברושורים ועוד

 

6.      צוות ה"מרכז ללימודי נגישות" עובד ללא פשרות על מנת להבטיח כי כלל ההכשרות יותירו את חותמם על המשתתפים, הן ברמת החיבור הרגשי, והן ברמת החיבור המקצועי והפרקטי.

 

7.      ל"מרכז ללימודי נגישות" של עמותת נגישות ישראל נסיון רב שנים בהכשרה והדרכה בארגונים ובחברות הגדולות בישראל: בנק לאומי, בנק מזרחי טפחות, איקאה, סופר-פארם, מגה, דואר ישראל, פלאפון, בית חולים אסותא, קופת חולים כללית, שופרסל, מטרופולין, דן תחבורה ציבורית, רשת קפה-קפה, רשויות מקומיות רבות ועוד.

 

 

טבלת השוואה- נגישות ישראל וארגונים אחרים

 

 

נושאים הנכללים בהדרכות

הדרכות של 'נגישות ישראל'

אחרים

עוסקים בכל סוגי המוגבלויות

V

?

התנסויות בכל המוגבלויות

V

?

מפגש ישיר עם לקחות עם מוגבלות

V - כל המוגבלויות

?

יכולת לקיים אירועי התנסות רבי-משתתפים כולל הובלה של משאית עם ציוד הכולל בתוכו: מסלול מכשולים, מגרש כדורסל, שביל נגישות חוויתי ועוד

V

?

צוות הדרכה

6-10

?

מייצרים אווירה

V

?

חומר מקצועי ברמה גבוהה

V

 

מצגות

V

?

סרטונים

V

?

העסקת אנשים עם מוגבלות

V

?

 

הדפס
עבור לתוכן העמוד