נגישות בקליק - אפליקציה לנגישות במסעדות

אפליקציה על מסעדות ברחבי הארץ עם מידע על הסדרי הנגישות שלהן, עם ממשק ידידותי ונוח למשתמש
12/01/2017
 
 

על הרעיון

במסגרת הפרויקט "גם אני יכול" שבו בני נוער מייצרים מוצרים עבור אנשים עם מוגבלויות, בין הרעיונות שעלו בכיתה עלה הרעיון שלי לפתח אפליקציה עבור כלל הנכים, שבה יהיו מצוינים מסעדות ברחבי הארץ לפי הסדרי הנגישות שלהם והכל עם דגש חשוב מאוד לממשק שיהיה ידידותי ולא קשה מדי עבור קהילה זו.

על פרויקט זה עבדתי במשך 7 חודשים וכמובן שהעבודה מרובה ואינה נגמרת, לאחר העלייה לחנות היו כמה מעידות קלות שמצריכות עדכונים וכמובן שיתווספו פיצ'רים נוספים בהמשך...

מקווה שתאהבו ותיהנו, כי בסך הכל המטרה שלי היא לגרום לכם הנכים לעולם יותר טוב, שבקליק אחד תדעו הכל על המסעדה שבחרתם.

 

 

אז איך זה עובד?

יש לציין כי האפליקציה אינה תומכת עדיין באייפונים ובעתיד ככל הנראה יפותח גם לאייפונים, האפליקציה כרגע מיועדת לטלפונים בעל מערכת האנדרואיד, באפשרותכם להיכנס לחנות ההורדות אשר בטלפון שלכם ולרשום בחיפוש נגישות בקליק
או
https://play.google.com/store/apps/details?id=moshe.ben.dor.myapplication3

לאחר שתורידו את האפליקציה תקבלו מסך אשר יסביר לכם מה יש באפליקציה, מה היא עושה וכדומה.

לאחר שעברתם את מסך הפתיחה תקבלו דף בית פשוט וקל, המחולק לערים לפי אותיות הא"ב. נניח שתיכנסו לאילת תקבלו את המסעדות הזמינות באילת ולאחר שתלחצו על אחת מן המסעדות, תקבלו דף בו יהיו רשומים לכם הסדרי הנגישות מחולקים ל-3 קטגוריות: חניה, שירותים וכללי.

כמובן גם שהנכם מקבלים את אתר האינטרנט, ניווט ומס' הטלפון של המקום ובקרוב תקבלו גם גישה לדווח על שינוי שאירע במסעדה ישירות אליי ובנוסף תמונות מהמקום והכל עבורכם!.

שלכם,
דור בן משה
https://play.google.com/store/apps/details?id=moshe.ben.dor.myapplication3

 

תמונה: 3 מסכים מתוך האפליקציה

 

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד