הגולפאי העיוור זהר שרון הגיע למקום הראשון באליפות ארה"ב

12/04/2018
 
 
זוהר שרון באליפות העולם בשנת 2014
זוהר שרון באליפות העולם בשנת 2014

זהר שרון שחקן הגולף ממועדון הגולף קיסריה, נכה צה"ל ועיוור לחלוטין, אלוף העולם המכהן, השולט בזירת הגולף העולמי לעיוורים כבר קרוב לעשור, גרף עוד ניצחון בזירה הבינלאומית

השבוע, לאחר קרב צמוד ומותח גבר שרון על יריביו והוא הוכתר לאלוף ארה"ב בגולף לעיוורים לשנת 2018.

בתום האליפות ציין שרון: "התחרות הייתה מאתגרת מאוד. התמודדתי מול מיטב הגולפאים, חבר''ה צעירים שלא עשו לי הנחות. אך הניסיון שצברתי לאורך השנים הכריע והצלחתי גם הפעם לכבוש את המקום הראשון".

בגולף לעיוורים לכל מתחרה יש קאדי (נושא כלים) - אדם המשמש עיניים לשחקן העיוור, מתאר לו את מתווה השטח ותנאי הסביבה. זהר שרון נעזר בשירותיו של שמשון לוי הצועד לצידו של השחקן מזה שנים רבות, וכל ניצחון הוא כמובן הניצחון של השניים.

ליאור פריטי, מנהל מועדון הגולף קיסריה ברך את צמד הזוכים הבלתי מעורערים וציין: "זוהר ושמשון היקרים, אתם ממשיכים להסב גאווה רבה למדינת ישראל, לציבור הגולפאים ולמועדון הגולף קיסריה. הקשר הייחודי וההדוק שלכם, שכמובן ממשיך הרבה מעבר לגבולות המגרש, הוא חלק בלתי נפרד מהדרך והוא גם המפתח להצלחתכם הנדירה!" והוא הוסיף: "אתם, ויחד אתכם כל נבחרת פצועי צה״ל של המועדון שומרים את כולנו בפרופורציות ומוכיחים כל פעם מחדש שכח הרצון חזק מהכול ושגם הבלתי אפשרי הוא אפשרי".

הדפס
עבור לתוכן העמוד