סיפור הצלחה מאתר LOVEדווקא
5/02/2007
 
 
הגדל

סיפור הצלחה מאתר LOVEדווקא:

מור (30) וסימון (30) הכירו לפני שנה באתר ההכרויות LOVEדווקא – אתר הכרויות לאנשים עם מוגבלויות. סימון, הסובל משיתוק מוחין, שמע על האתר מהמועדון החברתי של "ניצן" בו הוא פעיל ברחובות. כחצי שנה הוא גלש באתר עד שפגש במור, שעברה אירוע מוחי, ורק חודש לפני כן שמעה על האתר ונכנסה אליו.

במשך חודש הם החליפו מסרים עד שהחליטו להיפגש. סימון, שגר ברחובות נסע למור באוטובוס ונפגש עימה בבית קפה בקניון רמת אביב, שליד ביתה. מהרגע שראה את מור התאהב בה, ולה נדרשו כשלושה חודשים. הם ישבו בבית הקפה כשעה וחצי ודיברו על כל נושא וגם דברים אישיים על עצמם. בסיום הפגישה, ליווה סימון את מור למונית ונשק לה. למחרת הם דיברו וקבעו להיפגש שוב.

בחודשיים לאחר מכן, נסע סימון מדי שבוע באוטובוס לבקר את מור. ולאחר חודשיים החל לבלות את סופי השבוע עימה בדירתה. באותו זמן הם נסעו יחדיו לאילת עם המועדון החברתי של "ניצן" ולטענת סימון, כל החברים התאהבו בה.

לפני כחצי שנה הציע סימון למור שתינשא לו והיא הסכימה ומאז הם גרים יחדיו בדירתה ומתכננים את החתונה שתערך ביולי. סימון נוסע עתה בשני אוטובוסים מדי יום למקום עבודתו באשדוד, שם הוא עובד כפקיד. ומור, שעובדת בחנות טבע פעמיים בשבוע כתזונאית, דואגת שהאוכל בביתם יהיה בריא.

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד