פגישתם של שירה ואוריה
21/11/2006
 
 
הגדל

שלום לכולם! קוראים לנו שירה (27) אוריה (32). לפני כשנה וחצי הכרנו באתר LOVEDAVKA אתר היכרויות לאנשים עם מוגבלויות. לשנינו היו ספקות וחששות לגבי האפשרות שדווקא באתר זה נמצא את בן הזוג שלנו.

אוריה היה סקפטי ביותר. הוא קיבל את כתובת האתר מדודתו, ולמרות שפחד להתאכזב, החליט להיכנס ללא ציפיות. לאחר מספר התכתבויות באתר, שיחות בצ'אט של האתר וטלפונים, שנמשכו מספר שבועות; החלטנו להיפגש.

קבענו בבית קפה בנהרייה – מקום המגורים של שירה. לשנינו יש C.P.(שיתוק מוחין) ולכן ניידותנו מוגבלת ואוריה נאלץ להיעזר במישהו שיסיע אותו ממקום למקום. אוריה, שהגיע עם נהגו מקיבוץ מעגן, טעה בדרך, איחר לפגישה וחשב ששירה לא תרצה אותו בגלל זה. אך הוא טעה והפגישה נמשכה כחמש שעות. פגישה שהתחילה בשיחות על דברים שוליים והמשיכה לנושאים אישיים יותר.

שנינו עדיין לא חווינו קשר משמעותי בחיינו ולא היה לנו ניסיון בזוגיות. לכן, לאחר הפגישה, ביקשה שירה מאוריה קצת זמן לחשוב. אוריה  שהבין, נתן לה את כל הזמן ולא לחץ. ולאחר שבוע וחצי הם נפגשו שוב ומאז הם ביחד.

לפני כחצי שנה, ביום שישי בערב אחרי ארוחה בקיבוץ, הציע אוריה לשירה להתחתן איתו, באווירה רומנטית שכללה נרות, יין וטבעת. שירה הסכימה.

היום, לאחר שנה וארבעה חודשים, אנחנו שמחים לספר שביוני הקרוב ב"ה אנחנו מתחתנים ומקימים בית בישראל!

כמו כן רצינו להמליץ לאנשים האחרים, שאולי כמונו בהתחלה קצת מהססים וחוששים לקחת סיכון, לנסות את מזלם באתר, כי מי יודע אולי גם הם ימצאו את האושר והאהבה שלה הם מקווים.

 

 

 

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד