ערב פו"פ לבעלי מוגבלויות / דניאלה יקירה ודודי מלכה
4/02/2008
 
 
הגדל

צילום: יעקב בכר

עמותת איל"ן-חיפה וועד עובדי חברת חשמל מרחב צפון פותחים במשותף מועדון חברתי לנכים שבמסגרתו השיקו השבוע ערב פנויים פנויות לבעלי מוגבלויות פיזיות.

הוגת הרעיון ויוזמת הערב, גב' ציפי גבע חברת מזכירות ארצית וחברת ועד העובדים במרחב הצפון בחב' החשמל פנתה לגב' סיגל לזרוביץ, מנהלת איל"ן-חיפה בבקשה לחבור לעמותה לשיתוף פעולה מיוחד במינו. מניסיונה העשיר של העמותה נלמד כי אחד הקשיים הגדולים בקרב הנכים הוא הקושי במציאת בן/ת זוג ולכן הוחלט לערוך אירוע במטרה לעקוף קושי זה.

במסגרת המסיבה הגדולה שהתקיימה בבית העובד של חב' חשמל,  נהנו הנכים מערב מדהים ומלא פעילויות - את פני הבאים קיבלו יאיר ומאיה שרשמו את פרטי האורחים והעניקו לכל אחד מדבקה עם שמו, גליה מורל העבירה אנרגיות חיוביות ומצב רוח בסדנת צחוק שהדביקה את כולם. בהמשך הערב נהנו הנכים ממשחקי חברה מונחים על ידי שרון דהן אשר כללו פרסים יקרי ערך, מקריוקי ומשירתו המדהימה של יהודה חיימוביץ, מנהל בית העובד. אחר כך כמובן הגיעו, המוסיקה והריקודים סוערים, (מי עם קביים ומי בכסא גלגלים) שרק מעטים נשארו אדישים להם.

גב' ציפי גבע הודתה לכל הצוות שארגן יחד עימה את הערב וסיפרה "אני מתרגשת להיות בערב בו ניצוץ האהבה מבריק מהעיניים של המשתתפים".

סיגל לזרוביץ, מנהלת איל"ן חיפה, שיבחה את יו"ר הוועד, מר דוד ביטון, את מנהל הרווחה מר מוטי וגנר ואת אנשי ועד עובדי חב' חשמל - "האירוע המרגש הזה מוכיח כי לאהבה אין גבולות. בזכותכם הצלחנו לסייע במעט לנכים רבים בדרך להגשים את חלומם שבו כמו כל אדם הם מבקשים אהבה ובן זוג,  אני מודה לכם על ההבנה בחשיבות הסיוע לקהילה, על האהבה המרגשת והעזרה המדהימה שלכם. אנחנו כבר חושבים על המסיבה הבאה ומקווים להפוך את היוזמה למסורת".

בת אל, נכת איל"ן, סיפרה בהתרגשות כי אין לה הרבה ערבים כאלו שבה היא מרגישה כל כך טוב ונהנית מכל רגע: "סוף סוף יש לי הזדמנות לצאת וליהנות". גם חבריה למסיבה הביעו את תקוותם לערבים נוספים כאלו בהם יוכלו להכיר חברים ובני זוג.

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד