"כל הדרכים” - מיזם תיירות נגישה מבית ישראייר

 
 
"כל הדרכים" תיירות נגישה

מהי "כל הדרכים"?

חברת "כל הדרכים" תיירות נגישה, מבית "ישראייר", מציעה שירותי תיירות לאנשים עם מוגבלויות.

קהל היעד של החברה הוא כל תייר ומשפחתו / מלווי,  בעל מגבלה / נכות גופנית או מנטלית כלשהי, המתקשה בהליכה / משתמש בקביים / מרותק לכסא גלגלים, עיוור, חירש וכו' או מגבלה מנטלית כל שהיא, המטיילים עצמאית / עם מלווים או בטיול מאורגן קבוצתי.

החברה מספקת ללקוחותיה מגוון שירותי תיירות בהתאמה אישית, המתבססת על הבנת המגבלות והמוגבלויות של הלקוח, צרכיו הספציפיים וצרכי מלווי.

מגוון השירותים כוללים: כרטיסי טיסה, העברות (רגילות וייעודיות), מלונות – חדרים נגישים ייעודיים לנכים / ידידותיים לנכים וחדרים רגילים למלווים ו/או למשפחות המלוות, ומגוון שירותים נוספים.

צוות החברה בדק בעצמו את היעדים ומצא את הטיסות, מגוון אפשרויות העברה וההתניידות אל המלון ובאתרי התיירות ומבחר מלונות וסוגי חדרים נגישים המתאימים ביותר עבור הצרכים הייחודיים של הלקוח.

איך זה עובד?

לקוח היוצר קשר עם "כל הדרכים", מתאר בקצרה את המגבלה / מוגבלות ואת הצרכים הייחודיים שלו. הוא מתושאל על התקופה, היעד וסגנון החופשה שלו, ועל דגשים שחשוב שנדע ביחס למגבלה שלו. אנו ב"כל הדרכים" מציעים לו מוצר - חופשה / דיל כולל (לעיתים אף לצרכים רפואיים), הכולל טיסה המותאמת לצרכיו + העברות (רגילות / ייעודיות עבורו והמותאמות למידת הניידות שלו) + מלון נגיש המתאים בדיוק למגבלות שלו – מגבלות פיזיות או מנטליות.

יצוין, כי כל המוצרים שאנו ב-"כל הדרכים" מציעים ללקוחותינו, נבדקו על ידינו באופן אישי, וכי אנו לא גובים שום עלות נוספת ביחס ללקוח רגיל (ללא צרכים ייחודיים או צרכי נגישות) על חדר נגיש או כל מוצר תיירותי אחר שאותו אנו מתאימים, למעט העברה פרטית ייעודית לנוסע ומלויו, ברכב המתאים לצרכי הניידות של הנוסע (מונית גדולה שיכולה לשאת את כסא הגלגלים המתקפל או רכב ייעודי המצויד במעלון והמיועד ללקוחות עם כסאות גלגלים קבועים רגילים / ממונעים חשמלית).

איך כל זה התחיל?

ההחלטה על הקמת "כל הדרכים" התחילה מהמקום והצורך האישי.

שמי טל, ואני אבא של אורי, נער עם מחלה גנטית נדירה המרותק בשנים האחרונות לכסא גלגלים, ובעל מגוון צרכים מיוחדים ומגבלות.

אנו נוהגים לצאת עם אורי מידי פעם לחו"ל לטיפולים רפואיים, לחופשות וטיולים. למרות ניסיוני הרב והיכרותי עם תחום התיירות (הייתי בעבר מנכ"ל למטייל ברשת, יזם ומנכ"ל BUY2FLY ) נתקלנו לא אחת בקשיים לאתר מידע על נגישות ביעדים אליהם נסענו, למצוא מלונות וחדרים המתאימים למגבלות של אורי, ולקבל מידע מהימן על השטחים הציבוריים במלונות בהם נפשנו איתו עם אחיותיו.

בעקבות חופשה באחד מאיי יוון, בה הזמנו נופש במלון "נגיש" באחד מאיי יוון, שהסתבר כי כלל לא נגיש בכל שטחיו הציבוריים (חדרי אוכל, ברכה, חוף ים, אולם מופעים וכו'), החלטתי לעשות מעשה ולהקים

חברה ישראלית שתיתן מענה מלא ואמיתי לכל אוכלוסיית האנשים בעלי המגבלות או הצרכים המיוחדים בישראל, ותאפשר להם לטוס לחו"ל בראש שקט לחופשה, נופש או כל מטרה אחרת.


דף הפייסבוק של "כל הדרכים" >>

האתר הזמני של כל הדרכים >> 
 

"כל הדרכים" בתכנית הבוקר של אורלי וגיא >>  

דרג את הכתבהדירוג כתבה "כל הדרכים” - מיזם תיירות נגישה מבית ישראייר: 4 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
4 מדרגים
הדפסשלח לחברהוסף תגובה
תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
ליאורה גלעד (29/11/2017 15:02:25)
עבור לתוכן העמוד