גמ"ח לחמיש
השאלת ציוד רפואי

יד שרה - השאלת ציוד
מדור השאלת ציוד בעמותת יד שרה

עזר מציוןעזר מציון
השאלת ציוד רפואי

אגודת נר דוד אבי
המרכז למזור ולסיעוד בדרום

ליונס ישראל
סיוע בהשאלת ציוד רפואי

רפאנורפאנו
ייעוץ, סיוע והכוונה רפואית

העמותה לבריאות הפה - מרפאת שיניים ניידת
העמותה לבריאות הפה נוסדה בשנת 2000 על ידי ד"ר דורון חיים ופרופ' אדי גרפונקל. מטרת העמותה היא סיוע לאנשים מוגבלים ולמבוגרים הזקוקים לטיפולי פה ושיניים. העמותה מעניקה טיפולים באמצעות מרפאה ניידת באיכות גבוהה ובמחירים נמוכים. העמותה מפעילה ניידות שירות המגיעות לכל חלקי הארץ עם צוות רופאים מיומן ומקצועי. לרשות העמותה 3 ניידות שיניים מצוידות במכשור רפואי מתקדם ומעבדת שיניים חדישה.
העמותה מופעלת בחסות אש"ל – האגודה לתכנון ולפתוח שרותים למען הזקן בישראל ופועלת בפיקוח ובקרה של ועדת היגוי ציבורית אשר חברים בה אש"ל, משרד העבודה והרווחה, העמותה למען הקשיש, ביטוח לאומי ומשרד הבריאות.
הניידות פועלות בבקרים במסגרות מוסדיות או במרכזי יום לזקן ובשעות אחר הצהריים והערב בבתים פרטיים של מטופלים, בכל רחבי הארץ.
לפרטים נוספים וליצירת קשר:
הבן הראשון 14, ראשון לציון 75240, 1-700-50-24-24מרשמיםמרשמים
הרעיון העומד מאחורי המיזם של חב' ''מירשמים'' בעמ', הוא לתת שרות בלדרות ללקוח הקצה, הצורך תרופות מרשם.

קהל היעד של החברה:
לקוחות , המוגבלים בניידות מסיבה פיזית או סיבה אחרת, לקוחות הצורכים תרופות כרוניות, אשר אין להם צורך במפגש קבוע עם הרוקח המנפיק את התרופה.
המיזם יכול לעזור במניעת עומס שבשרות הרוקח לצרכנים, על ידי וויסות של שעות העבודה, כיוון שהחברה תמסור את המרשמים לבית המרקחת בשעות שייקבעו מראש.

פי-מדיקלפי-מדיקל
מכירה והשכרת מחוללי חמצן, לשימוש בארץ ובעולם.

טלפארמהטלפארמה עד הבית
אתר בית מרקחת וציוד רפואי המתמחה במשלוח עד הבית תוך 24 עד 36 שעות. ייעוץ מקצועי של רוקחים און-ליין בתחום תרופות, תוספי תזונה, מוצרים ופתרונות גיל הזהב.

אר-קיור מדיקל
השכרת מזרני אויר דינמיים למניעה וטיפול בפצעי לחץ

מרכז עזרה למרפאמרכז עזרה למרפא
ברשות האגודה ציוד רפואי בשווי של כ- 4.000.000 דולרים הכולל את מגוון הפריטים (גם מכשירים ייחודיים יקרי ערך, שאינם ניתנים להשגה במקומות אחרים). הציוד הרפואי מושאל לתקופות שונות, בהתאם לצרכי השימוש בו והוא ניתן חינם ללא כל עלות.

Mobility Rentals - for your stay in IsraelMobility Rentals Israel
לחברה יש מאגר מגוון של ציוד רפואי ועזרי התניידות להשכרה המתאימים לצרכיהם של המטיילים בישראל

לוגו עמותת כמעיין המתגברעמותת "כמעיין המתגבר"
העמותה משאילה ציוד רפואי, שיקומי וסיעודי ללא תמורה, לרבות מנופי הרמה חשמליים, מיטות סיעוד ועוד... העמותה פועלת ומשאילה את הציוד באזורים הבאים: פרדס חנה - כרכור, אליכין, גבעת חיים מאוחד. בקרוב גם במודיעין, רחובות ואור עקיבא

אשכול טכנולוגיות
החברה מספקת מיכשור ניידות חשמליים למוגבלי תנועה ומתקשים בהליכה ובכלל זה: קלנועיות. קלנועיות עבודה. כסאות גלגלים ממונעים. מנוע עזר לכיסא גלגלים ידני. אופניים חשמליים תלת גלגלים. לנופשים ותיירים - השכרת כיסא גלגלים עם מנוע עזר, וקלנועית מתקפלת לטיולים בארץ ובחו"ל

עבור לתוכן העמוד