המלצה לבילוי: ראש הנקרה - החוף הכי שקט והכי צפוני בארץ

הנקרות החצובות בסלעי הגיר הלבנים, הלגונות הקסומות ותצפית נוף מרהיבה ומיוחדת המשקיפה ממרומי ההר והים על פני כל האזור הצפוני, יצליחו לנתק אתכם, ולו לזמן קצר, מהאירועים הקשים בדרום
31/07/2014
 
 
גשר ההנגשה והתצפית בראש הנקרה

האטרקציה המרכזית באתר הן הנקרות. הנקרות מצטיינות ביופי ייחודי . חילופי צבעים בשעות היום השונות ועם חילופי העונות. הנקרות מופיעות במיטבן בשעות השקיעה ובעיתות סערה. אורך מסלול הנקרות הטבעיות הינו כ- 200 מטר.

המסלול נגיש בחלקו. משני צידי הדרך בנקרות הותקנו מעקים. הירידה לנקרות תלולה וחלקה. ישנם מעברים צרים שלא עבירים בכסא גלגלים.

הרכבל התלול והקצר ביותר בעולם הוא אמצעי הגישה העיקרי אל מסתורי הנקרות. משך הנסיעה לכל כיוון כדקותיים. הרכבל יורד אל הנקרות מגובה 70 מטר מעל פני הים בזווית תלולה של 60 מעלות. הנוף הבראשיתי הנשקף מהקרוניות במהלך הנסיעה – עוצר נשימה! אנו ממליצים להצטייד במצלמות…

ב-2012 נחנך גשר הנגשה למבקרים עם מוגבלויות, הגשר נקרא 'חלון לים התיכון' והוא הגשר הראשון מסוגו. בגובה של כ-70 מטר ובאורך של כ- 100 מטר הוא מגיע עד הכניסה לרכבל העליון ונותן מענה לאוכלוסיות אשר התקשו עד היום להגיע אל אתר הנקרות. כמו כן, משמש הגשר גם כאתר תצפית נוף מרהיבה ומיוחדת המשקיפה ממרומי ההר והים על פני כל האזור הצפוני.

מידע נגישות נוסף:
חניות נכים, שירותי נכים, מקומות לכיסאות גלגלים באולם המיצג, מדרגות או רמפה תלולה בכניסה לקפיטריה
למידע מפורט - לחצו כאן

 

  

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד