לרגל פתיחת עונת הרחצה: מידע נגישות בחופים

עונת הרחצה נפתחה ומזג האוויר הולך ומתחמם, זמן טוב ללכת לים. בשנים האחרונות בוצעו התאמות נגישות בחופים רבים ברחבי הארץ. כנסו למידע על הסדרי נגישות בחופים ותמונות, בחרו את החוף המתאים לכם, קחו אבטיח וספר טוב. תבלו!
23/04/2017
 
 
שביל גישה בחוף

עונת הרחצה 2017 הייתה אמורה להיפתח באופן רשמי ב- 27.04 ולהסתיים ב- 19.10, אך לבקשת שר הפנים אריה דרעי חופים רבים נפתחו לציבור כבר לפני חופשת הפסח.

בשנים האחרונות בוצעו התאמות נגישות בחופים רבים ברחבי הארץ בכדי לאפשר גם לאנשים עם מוגבלות להגיע וליהנות בהם ככלל הציבור.

עמותת נגישות ישראל קיימה קמפיין מיוחד "חול בגלגלים" - לקידום המודעות לנגישות חופים.

למדור 'חופים' באתר נגישות ישראל - הכולל מידע, הסדרי נגישות ותמונות של כ-100 חופים ברחבי הארץ - לחצו כאן

להסדרי הנגישות בחופים מאת משרד הפנים -
לחצו כאן
(בסוף הכתבה מצורף קובץ וורד להורדה עם המידע).באתר משרד הפנים, מופיעה רשימת החופים בהם ינתנו שירותי הצלה, רשימת חופים מונגשים, כללי התנהגות בים ובשפת הים, הסיכונים ברחצה לא בטוחה בים ועוד - לחצו כאן >>

 

השר דרעי: ״הכניסה לחופים תהיה גם בעונת הקיץ הנוכחית חינם, ללא תשלום. אני שב ומבקש מהציבור: שלומכם מעל הכל. אנא הקפידו להתרחץ רק בחופים מוכרזים עם מציל ורק בשעות היום. יש להשמע להוראות המציל ולשים לב לצבע הדגל".

 


*הבהרה
מובהר בזאת כי לא נבדקה נגישות אתר האינטרנט של משרד הפנים והאחריות על נגישות האתר לרבות המסמכים בו חלה על בעליו בלבד.
ככלל העמותה איננה אחראית על נגישות חומרים של צד ג' ושל אתר זה בפרט.
בנסיבות אלו, אנו ממליצים לפנות לבעל האתר ולבקש ממנו לבצע התאמות נגישות כנדרש בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) תשע"ג-2013.

  קובץ word: הסדרי הנגישות בחופים מאת משרד הפנים
הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד