מותג הסבונים האורגניים הבינ"ל "ד"ר ברונר'ס", באמצעות חברת אקוגרין דרך ירוקה מאמץ את ילדי 'כנפיים של קרמבו'

26/05/2016
 
 

מותג הסבונים האורגניים הבינ"ל "ד"ר ברונר'ס", מאמץ את 'כנפיים של קרמבו' - תנועת הנוער לצעירים עם ובלי צרכים מיוחדים,למען גיוס 180,000 ש"ח להקמת סניף חדש!

"יחד בוראים עולם מופלא של חברות, הנאה ועשייה למען הקהילה"

 


 

מותג הסבונים האורגניים הבינ"ל ד"ר ברונר'ס, באמצעות חברת אקוגרין דרך ירוקה, מאמץ את ילדי 'כנפיים של קרמבו' במטרה לגייס מהציבור תרומות בסך של כ 180,000 ש"ח לטובת הקמת סניף חדש של התנועה. הפעילות המשותפת  תתקיים בחודשים מאי- אוקטובר 2016, בסניפי השופרסל (GREEN) וברשתות ובתי הטבע בהם נמכרים הסבונים האורגניים של ד"ר ברונר'ס.

 

בכל רכישה של אחד ממגוון הסבונים האורגניים של ד"ר ברונר'ס, יועברו 2 ₪ כתרומה ל'כנפיים של קרמבו' במטרה לגייס את מלא הסכום הדרוש לפתיחת סניף חדש לתנועה.

 

'כנפיים של קרמבו' הינה תנועת נוער יחידה מסוגה בעולם, לילדים ונוער עם צרכים מיוחדים, (חניכים) המשלבת אותם בפעילות חברתית-חינוכית עם בני נוער מהחינוך הרגיל (חונכים).

 

ילדים עם צרכים מיוחדים מורכבים וילדים רבי נכויות סובלים מבדידות חברתית קשה, שלעיתים  קשה אף יותר מהנכות עצמה. הם אינם מתקבלים לתנועות הנוער האחרות מפאת נכותם הקשה, הם חסרים חיי חברה ובעיקר – חסרים חברים.

 

לתנועה עשרות סניפים הפזורים ברחבי הארץ ופעילים בה כ- 5000  ילדים ובני נוער עם ובלי צרכים מיוחדים, במסגרת חברתית משותפת שחיים את השינוי החברתי אותו הם מבקשים לעשות. אלפי ילדים ובני נוער, עם ובלי צרכים מיוחדים, בעשרות סניפי התנועה, מרגישים כשווים באותה מסגרת חברתית. דתיים וחילוניים, ערבים, בדואים, דרוזים ויהודים, כולם תורמים ונתרמים ובעיקר "עושים חברים".

 

אופירה רותם, מנכ"לית 'כנפיים של קרמבו': "הציווי המוסרי שלנו מחייב אותנו להמשיך ולגייס תרומות לטובת פתיחת סניפים נוספים, במקומות רבים ככל האפשר ברחבי הארץ, ובכל המגזרים, עד שלכל ילד "מיוחד" יהיה סניף של 'כנפיים של קרמבו' ליד ביתו.

 

שי פרידמן, מנכ"ל אקו גרין דרך ירוקה, המייצגת בישראל את חברת דר' ברונרס: "בחרנו לאמץ את 'כנפיים של קרמבו' מתוך הזדהות עם ערכיה, בהובלת מהפכה חברתית אמיצה, לטובת לחברה ישראלית טובה יותר ומתוך שותפות עם ערכי חברת "דר' ברונר'ס".  

חברת "דר ברונר'ס" נוסדה בגרמניה שלפני מלה"ע ה-2 ומנוהלת על ידי משפחת ברונר היהודית, מזה 5 דורות. כיום ממרכזה שבארה"ב, פעילה החברה בהפצת וקידום שינויים מבוססי אחריות חברתית וקהילתית המיושמים בהתמקדות בייצור אורגני, מבוסס סחר הוגן ועידוד קואופרטיבים בכל רחבי העולם. כל רווחי החברה שאינם משמשים להשקעות בצמיחתה מוקדשים לפעילות צדקה, תיקון עולם ואקטיביזם חברתי וסביבתי.

פרטים נוספים

אתר:  www.krembo.org.il

פייסבוק:  כנפיים של קרמבו רשמי - Krembo Wings

 צלם - טל גזית

 

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד