נציב שוויון זכויות חדש: אברמי טורם

8/03/2016
 
 
מר אברמי טורם

שרת המשפטים, איילת שקד, הגישה לאישור הממשלה את מינויו של מר אברמי טורם לתפקיד נציב שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות שבמשרד המשפטים ומינויו אושר בממשלה.

בשנים האחרונות פעל טורם רבות לקידום שוויון זכויות והזדמנויות לאנשים וילדים עם מוגבלות. בין היתר היה מחלוצי "קואליציית השולחן העגול" שפעלה לקדם העסקה של אנשים עם מוגבלות. ב-14 השנים האחרונות אף שימש כמנכ"ל "בית הגלגלים", עמותה חברתית הפועלת ברחבי הארץ לקידום מעמד שווה זכויות לילדים ובוגרים עם נכות פיזית. טורם הינו בעל תואר ראשון במנהל עסקים מהמכללה למנהל ובוגר תוכנית העמיתים "מעוז" בשיתוף אוניברסיטת הרווארד לפיתוח מנהיגות ציבורית בישראל.

שרת המשפטים, איילת שקד: "אני מברכת את מר אברמי טורם על כניסתו לתפקיד. אני בטוחה שהניסיון הרחב שרכש בתחום עבודתה של הנציבות רב ועשיר. נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות היא יחידה חשובה ביותר במשרד המשפטים המסמלת את מהות הצדק. היא פועלת לשוויון ושילוב בתעסוקה, חינוך, דיור ועוד. אין לי ספק שכישוריו של אברמי יסייעו לו ויעמדו לזכותו בתפקידו החדש. בהזדמנות זו אבקש להודות לאחיה קמארה, על שנים רבות של עשייה מסורה כנציב".

מנכ"לית משרד המשפטים, אמי פלמור, ברכה ואמרה כי "אברמי טורם מגיע עם יכולות מוכחות כדי להוביל את העשיה החשובה של נציבות שוויון לאנשים עם מוגבלות. קידום שוויון לאנשים עם מוגבלות הוא יעד מרכזי, ערכי ומוסרי, של משרד המשפטים בכלל והנציבות בפרט. תנופת העשיה שהוביל הנציב היוצא אחיה קמארה, תימשך ותתפתח ותגיע לפסגות חדשות".

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד